Benu Aptieka - Krāpšana

Pircēju maldināšana. Ielikts, ka Benu e-aptiekā šampūnam ir atlaide trīs dienas, no šodienas. Šorīt no paša rīta jau rādījās, ka prece nav pieejama. Apskatot veikalus, kur ir uz vietas - Skolas ielas Benu uz vietas nebija(kaut gan rakstīts, ka ir, ok, sūds ar to), aizbraucu uz Alfu - ir, taču uz vietas atlaides nav un šampūns maksā 10 Eur vairāk, esot jāsūta internetā, bet internetā prece nav pieejama. Var arī uzlikt, ka internetā prece maksā 1 centu, lai piesaistītu uzmanību, jo tāpat, to nav iespējams nopirkt.

29.08.2023

Atbilde no BENU aptieka Support Pārstāvja atbilde 30.08.2023

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācās saskarties ar šādu situāciju! EROL Healthcare šampūns tehniskas kļūdas dēļ atradās mājaslapā, lai gan produktu esam izņēmuši no e-Aptiekas sortimenta. Veiksim nepieciešamos labojumus, lai situācija pēc iespējas ātrāk būtu atrisināta.

Ceram uz sapratni!

Ar cieņu
BENU Aptieka

G

P Palīgs neskaidrajiem 29.08.2023

Nu ja rādījas ka nav pieejama eveikalā tad ko riņķot pa veikaliem? Acīmredzot akcija bija eveikalā Kas galvā darās?