Bejas Pamatskola - Dzintra Stebere

Gribetos uzrakstit par tadu skolotaju Dzintru Steberi vina ir Bejas Pamatskolas 9 klases audz un Sporta Skolotaja, vina sit visus bernus lamajas uz viniem un piemeram ta bija vina iemauca vienam zenam un par neko vel iesita tas puisis vinu pagruda un vina meloja kad vinai pa kaju iespera un iespera zenam zens iespera preti un vina aizgaja skolotaja pie Feldseres un teica kad mugura sapot meloja..
un tada stulba skolotaja mums ir! ko darit lai mestu vinu ara

R Reinis 23.11.2011

Ak Dievs, puisītim pāri nodarija.nu ta baigā sāpe :D

A Absolvente 07.12.2011

Es arī esmu šīs skolas absolvente un labi zinu skolotāju Dz.Steberi. Neteiktu, ka laikā, kad mācījos, mums viņa ļoti patika, bet tas, kas te sarakstīts, ir pilnīgas muļķības. Viņa ir stingra, un tāpēc arī var nepatikt, bet nekad nevienam bez iemesla pāri nedara. Kā klases audzinātāja vispār super! Mēs apskaudām to klasi, kurai viņa bija audzinātāja - vienmēr par viņiem rūpējās un gādāja, bet tas nenozīmēja, ka ļāva viņiem izlaisties.
Ja šobrīd Dz.Stebere vēl ir sporta skolotāja, tad visu cieņu par izturību un veselību!!!
Par sūdzības autoru un vienu daļu komentētāju - MAN IR KAUNS, ka man ir tādi novadnieki!!! Rupji, neizglītoti un zemiski! :(
Skolotājai daudz izturības un veselību!
Autoram un citiem līdzīgajiem - pirms lejat samazgas internetā, pieaudziet un nostipriniet gan savu zināšanu līmeni, gan vispārējo attieksmi!

B banana 03.01.2013

Es arī pašlaik macos šai skolā un man šī skolotāja liekās diezgan jauka un arī stingra. Es ļoti esmu dusmīga uz to rupekli kas uzrakstija šo tizlo un nepatieso sūdzību. Jā skolotāja Dzintra ir stingra bet ja stingrības nebūtu mūsdienu bērni izlaistos vēl vairāk nekā šis rupjais cilvēks. Un ja skolā nebutu šīs skolotājas tad tā jau būtu pārvērtusies par trako māju. Jā ir reizes kad nokaitina bet tad kad paiet laiks tad tu saproti kad pats esi bijis vainīgs un skolotāja bija teikusi pilnīgu taisnību. Un panākumi pie šīķs skolotājas ir acīm redzami. Un tu kas rakstiji šo sudxzibu tev butu vajadzīgs ļoti bargs latviešu valodas skolotājs !!! KAUNS!!!