Bejas Pamatskola - Dzintra Stebere

Gribetos uzrakstit par tadu skolotaju Dzintru Steberi vina ir Bejas Pamatskolas 9 klases audz un Sporta Skolotaja, vina sit visus bernus lamajas uz viniem un piemeram ta bija vina iemauca vienam zenam un par neko vel iesita tas puisis vinu pagruda un vina meloja kad vinai pa kaju iespera un iespera zenam zens iespera preti un vina aizgaja skolotaja pie Feldseres un teica kad mugura sapot meloja..
un tada stulba skolotaja mums ir! ko darit lai mestu vinu ara

T ToAndri 07.10.2010

Iemācies rakstīt!
Turklāt tādus mežonēnus, kā tas zēns, skolā nemaz nedrīkst ielaist. Mammītēm tādi jāaudzina!

A Andza 07.10.2010

Es ar macos taj skola un Dzintrai jaiet uz trako maju!

N Novērotājs 08.10.2010

Situācija nav viennozīmīga. Ja skolēni mācās, uzvedas un rīkojas atbilstoši Skolas iekšējās kārtības noteikumiem, Bejas pamatskolā neviens skolotājs emocionāli un fiziski pāri skolēniem nedara, bet, ja skolēni daudzkārt rīkojas necienīgi un traucē mācību procesu, skolotāja rīcībā nav izslēgtas kļūdas. Cik gan ilgi var izturēt!!!
Varbūt būtu prātīgi atzīt katrai pusei savas kļūdas un vienoties par labāko risinājumu!

T To Ferratum 08.10.2010

Skolotājam nav tiesību fiziski ietekmēt audzēkņus un iegaumējiet to vissi.Ārā tādu parazīteni no skolais, lai zin.Audzēkņi, ja jūs skolotājs fiziski iespaido obligāti pasakiet to vecākiem, tie zinās, kā tālāk rīkoties.

M Mamma 08.10.2010

Skolotājai šādas kļūdas nedrīkst būt! Viņa ir profesionālis. Viņai būtu jāatstāj darbs.

A andrejs 09.10.2010

Tādus sīkus sprāgoņus kas ir izlutināti kropļi ne tikai spārdīt un sist, bet arī dedzināt!!! Šijos laikos jau tā ir ka bērniem ir visas tiesības taču skolotājiem nekādas. Esmu skolotājas pusē.

M mamma 09.10.2010

Pēc teksta šķiet, ka zēnam līmenis ļoti zems. Šādi izlaisti palaodņi tad arī sacer sūdzības par skolām un skolotājiem un uzjautrinās; pilns šis portāls ar tādām muļķībām.

L Ludmila 10.10.2010

Tas teksts ir loti kludains un tur bija taa ka sk. dzintra ne par ko pirmaa pagruuda mineeto skoleenu, vins skolotaaju tikai atgruuda no sevis! un tad dzintra vinam iespeera pa kaaju un ar kulaku iesita pa seju kaa rezultaata skoleenam ir ielauzts kajas kauls! :( es to visu zinu jo es macos tajaa klasee un esmu aculieciniece! :)

A Andis 10.10.2010

учителю ставлю 10 баллов. со своими отморозками пускаи возятся мамаши которые не могут воспитать своих дебилов.

J juris 11.10.2010

kads bezsakars skolotajas uzdrosinas sist bernam neparko pasu vinu atsspardit un ganjau berns ari bija vainigs

M mamma 12.10.2010

Ko var cepties?vajag risināt uz vietas. ne jau internetā kāds pateiks - aiztika vai neaiztika.

T Tatjana 12.10.2010

mana meita ari macas bejas pamatskola.iedomajies situaciju:izlutinats knevelis noveda skolotaju lidz tadam stavoklim ka vinai atlika sist preti lai pasargat sevi no pazemojuma.sk.dzintra ir laba skolotaja daudzi vecaki man piekrit bet tas puika kuram it ka ielauzta kaja ir jau izmests no divam skolam.sk.dzintra jums novelu pacietibu.dzive neapstajas deĻ viena mazgadiga glumekĻa

ar cieŅu.

I Ilze 12.10.2010

jopcik 9iitaas klases skoleni nevar tikt gala ar veinu skolotaju ? nu gan laiki pienakusi :D

L lailai 15.10.2010

Taisnība vienalga būs tā knēveļa pusē, jo bērniem ir tiesības. Bet skolotāju var apspļaudīt, mest ar penāli, apsaukāt, nolikt salauztu krēslu un pēc tam zviegt par kritieni, likt saspraudes, svilināt pirotehniku, ignorēt, sagriezt mētelim piedurkni...
Vēl gribat?
Atbilde būs tikai viena - sūdīgs skolotājs. KAD BEIDZOT TIKS AIZSTĀVĒTI PAZEMOTIE SKOLOTĀJI?
Atbilde - nekad, jo tiem izdzimteņiem nav attiecīgu gadu.
Tā, kā mīļā skolotāja Dzintra, sakiet paldies, ka esat vēl dzīva un esam Jūsu pusē.
Tās BT institūcijas iemērkt podā ar galvu un nolaist ūdeni.

T to:Lailai 15.10.2010

Tādas ka jus tuvumā skolai nedrīkst laist.

A anonims 16.10.2010

mana radiniece ari macas beja...
un man dazi cilveeki pateica ka pie visa vainigs ir tas mazgadiigais glumeklis...nevajag uzkasiities...

H hahahaha 16.10.2010

Man pateica, esmu anonims...Tad lauķi paklusē.Lohs kaut kads

A anonimais zakis 18.12.2010

komentars hahahahai.
tu labak piever sawu muti ciet kamer tew sudus tur neiebazu.
un atskiriba no daziem labie Davi, es nerakstu viltus komentarus piem. ka Ludmila.es tak zinu ka to rakstija davis.
un nakamreiz kad rakstisi pieaugies lidz manam vecumam tu sikais kroplis.

Z Zef'irs 10.05.2011

Tu hahahaha pakluse un beidz te runat visadas glupibas.
Skolotaja Dzintra ir loti laba skolotaja kaut ari dazreiz uzblauj, bet vina uzblauj tikai kada sakara del.
Tapec cienisim musu skolotaju un beigsim so lietu.

D dii 13.06.2011

Hmm, paarlasiiju vairaakas reizes, bet pusi... tik un taa nesapratu:(
lai nu kaa, es pabeidzu Beju...atminjas jaukas, bet, ja runa iet par Dzintru...cepuri nost-viena no labaakajaam skolotaajaam.
Bet tagad parunaasi par tevi, ja reiz tev ir iespeeja izmantot internetu...ir paaris maajas lapas...kur viss ir siiki un skaidri aprakstiits par latvieshu valodas pareizrakstiibu.Un taa kaa priekshaa skolas briivlaiks-izmanto to noderiigi un maacies pareizi rakstiit...