Beerfest alus festivāls - Krāpšana

NESAMAKSĀ!
Nekad, nekad, nekad neiesaku sadarboties vai strādāt pie uzņēmuma Alus brālībā direktora Andreja Šikora, kas organizē Latvia Beerfest alus festivālu!
Pieļāvu lielu kļūdu sadarbojoties ar šo uzņēmumu, gatavojoties Alus festivālam, diemžēl nesaņēmu rēķina apmaksu par padarīto darbu. Saņēmu tikai solījumus, ka ieskaitīs naudu, un tā katru nedēļu.

Pats direktors strādā ar padomju laika principiem, kad izrakstīju rēķinu par pakalpojumu, rēķina neapmaksāšana laikā tika attaisnota ar to, ka gribot redzēt sertifikātu par to vai uzņēmums ir nodokļu maksātājs, jo pēc PVN nr nevarot saprast vai uzņēmums ir reģistrēts PVN maksātājs.
Pēc ilgiem un liekiem paskaidrojumiem (pirmo reizi kādam uzņēmumam jāpierāda kas līdzīgs), ka mikrouzņēmums IR! PVN maksātājs, Andreja kungs joprojām atteicās ticēt un prasīja, lai uzrāda PVN maksātāja serifikātu, ko arī, pēc pāris mēnešu cīņas ar šo cilvēku, nācās uzrādīt, jo viss ko beigās gribējās ir saņemt rēķina apmaksu un viss. Pēc ilga laika cīņas, brīnumainā kārtā, samaksu saņēmu.

Neiesaku sadarboties.

Sadarbības laiks bija foršs, bet ne tad, kad bija jāgaida rēķina apmaksu.

Komentāri (1)

F fozu 31.05.2018

Poh,tad ņehuj strādāt mikrouzņēmumā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes