Beauty studio/meistare Jana/Stabu 105 - Augstpratiga attieksme

Par salonu BEAUTY STUDIO, Stabu iela 105, kur strada specialiste Jana- nezinu cik profesionala vina ir ka specialiste, bet vinas attieksme mani fascineja. Proti, biju pierakstijusies uz vaksaciju, diemzel apstakli ta sagadijas ka netiku, tadel divas stundas pirms noteikta apmeklejuma laika nosutiju iszinu ar atvainosanos ka nebusu. Preti sanemu fantastisku atbildi - ta ka es atcelot pierakstu pedeja bridi, es tiekot ierakstita melnaja saraksta. Manuprat, informesana par pieraksta atcelsanu divas stundas ieprieks nav uzskatama par pedejo bridi. Turklat ikvienam no mums var gadities apstakli, kad nakas mainit savus planus un atcelt ieprieks noteiktus apmeklejumus. Gan jau, ka ari pasai specialistei Janai ir bijusas dzive sadas situacijas. Pat interneta iegadatu preci var atgriezt atpakal, bet seit, redz, pieraksta atcelsanas gadijuma tiek ieklauts kaut kados mistiskos melnajos sarakstos. Smiekligi.Man nav ne jausmas, kadas sankcijas tiek pielietotas pret personam, kuras tiek ieklautas sajos melnajos sarakstos, tas mani ari ipasi neintereseja, jo sadas attieksmes delj neplanoju so salonu apmeklet nakotne. Esmu pat prieciga, ka nacas atcelt pierakstu, jo saskarties ar tik augstpratigu attieksmi man nav nekadas velesanas.

D

I irisav 17.02.2015

iesaku nakt uz Kr.valdemara 118. Super meistarites saprotošas un ļoti profesionālas.