BDK - Zog

ļoti silti ieteiktu rimī drošības dienestam biežāk piebraukāt uz rimīti vecmīlgrāvī un pievērst lielāku uzmanību tā veikala apsardzes vadītājam-Oļegam.šis te saucamais objekta vadītājs(manā rīcībā ir informācija, ka vēl jo projām bez sertifikāta)pilnīgi katru savu maiņu iet mājās ar pilnu somu ar dārgajām desām kas tiek ņemtas no rampas saldētavām.Kā pārliecināties?Vienkārši.Vajaga tikai sagaidīt pie rampas pēcs veikala slēgšanas--tas ir pēcs 23 un tālāk jau jums vien zināmā operatīvā darbība.Lai veicās. (Kāds izmisis Rimītis).

R

N nezināms1 17.04.2009

Paldies DIEVAM--Beidzot ir piepildījušās manas lūksnas un tas objekta vadītājs beijdzot ir noņemts no sava amata.Kā viņš mani tracināja---brrrr...tik gudris bija(pārnestā nozīmē) ka nebija ko pasūtit d... jo es zināju ka viņam vienīgajam nava apsardzes sertifikāta--atšķirībā no pārēiem apsargiem.Vispār kā var pieņemt nekvalificētus apsargus darbā par apsardzes darbinieku ja viņam nav sertifikāta(apsardzes)? Varbūt kāds atbildēs man uz šo jautājumu?

K kods 17.04.2009

Da neuztraucies tas bdk darbiniek kas iekrita ar šī seriāla galveno varoni.Es darīšu ko varēšu un mēģināšu iekārtot tevi pie sevis.šis scenārijs man ir zināms kā arī tā autori.Tāka ES-ja izdosies pārvedīšu tevi uz citu studiju---uz labākām filmēšanas vietām.

R rimītis 17.04.2009

Paldies par morālo un garīgo atbalstu visiem šī saita, lapas lietotājiem.Tiešām ar jūsu palīdzību un plus vēl liels paldies "drošībai"-es savu beidzot panācu. NU VISS KO ES VARU PATEIKT MūSU DāRGIE šīs lapas LASīTāJI----DIEMžēL AR TO ARī SERIāLS BEIKSIES.Ja NU vienīgi...Aaaaāaaaaaāaaaāā tā jau ir intriga

R rimītis 17.04.2009

Es atvainojos par drukas kļūdu vārdā BEIKSIES.Laboju---beigsies.Vēlreiz atvainojos.

R režisors 17.04.2009

Tici man Rimīt -vēl nebeiksies.Nāks jauni aktieri un ar jaunākām idej ām kā filmēties tajā seriālā.

N nezināms1 17.04.2009

Pilnībā piekrītu ;REžISORAM;Seriāli jau būs, bet vai būs tik uzņēmīgi režisori kā "rimītis"?šis jau bij labajs.

D dr 19.04.2009

Ha ha ha haaaa

Z zinitis 19.04.2009

veci, nesiet ka babas.

V Vitalijs 30.11.2009

Es to Olegu loti labi zinu.Vins ir tads ira.Un nekas vinu nemaina.Es pats daudz reiz redzeju, ka pienem darba jauno darbinieku.Atnak darbinieks saja apsardzes firma un ja nav sertifikata, tad vienkarsi aizpildi anketu un vari mierigi stradat lidz tam bridim, kamer uz tevim nesudzesies kads, vai nenokers kontroldienests.