BDK - Zog

ļoti silti ieteiktu rimī drošības dienestam biežāk piebraukāt uz rimīti vecmīlgrāvī un pievērst lielāku uzmanību tā veikala apsardzes vadītājam-Oļegam.šis te saucamais objekta vadītājs(manā rīcībā ir informācija, ka vēl jo projām bez sertifikāta)pilnīgi katru savu maiņu iet mājās ar pilnu somu ar dārgajām desām kas tiek ņemtas no rampas saldētavām.Kā pārliecināties?Vienkārši.Vajaga tikai sagaidīt pie rampas pēcs veikala slēgšanas--tas ir pēcs 23 un tālāk jau jums vien zināmā operatīvā darbība.Lai veicās. (Kāds izmisis Rimītis).

R

N Nezināms 11.04.2009

Jā tā ir taisnība un pilnībā piekrītu šim(rimītim).Jo pats arī tur kādreiz strādāju un bija jau tādas aizdomas uz šo pieminēto apsargu Oļegu.Bieži vien bija tā ka uzkrēju viņam virsū kad viņš lien ārā no rampas saldētavām, bet cik man zināms ka apsardzei tur nava ko meklēt.Tātad secinājums ir tikai viens---zog.Tiešām būtu baigi labi ja kāda pilnvarota persona varētu viņu pārbaudīt.

P pilsonis 11.04.2009

Zog, slikti, ka zog, bet, jus gribat teikt, ka jus nezogat? Es reiz stradaju lielveikalaa un zinu kaa tur viss notiek. Tur zog pashi darbinieki un apsardzei pat nevajaga kert zaglus no ielas, lai butu kaut kas nozagts. ko tad jus pashi darijat tik velu tur, kur nokerat apsargu??

N Nezināms 11.04.2009

Kā ko darīju?Es jau minēju ka kādreiz tur strādāju.šad tad man darbs beidzās pāris minūtes pirms veikala slēgšanas.

N ninja 13.04.2009

Pilsonim.
esmu stradajusi rimi - nu, nezog tur tik vienkarsi darbinieki, jo visur ir kameras un pirms iziesanas no darba vietas visus parbauda apsardze. varbut kadu kosleni var iebazt biksu kabata, bet neko vairak. lai gan paris gadijumus atceros, kad bija pamatigi sazagts, bet to piefikseja un operativi rikojas.
apsardzei mainjas notiek ap to laiku, kad darbinieki iet majas vai nak uz darbu. tas, ka veikals strada lidz 23 nozime, ka darbinieki vel 30-45 min pec tam tikai dodas majas - kases ir ilgaks darbs ar naudas operacijam, plus vel ja dusas iet. un vel tacu ir nakts darbinieki.

R rimītis 13.04.2009

Nu tagad jau būs praktiski neiespējami noķert un kautko pierādīt jo līdz manām ausīm nonāca informācija ka apsargs Oļegs jau esot uzzinājis par šīm sūdzībām un pat nepamatoti piedraudējis savam bijušajam padotajam apsardzes darbiniekam(kas man šādas tādas informācijas pienes)...vārdu sakot ar to pašu informāciju un materijāliem kas ir manis paša rīcībā.Interesanti-- vai viņš padosies?Skatieties mūs seriāla"APSARDZE-2"jau nākam nedēļ ap šo pašu laiku un tiešraidē Augusta Dambrauska-23.Biļetes iepriekš pārdošanā uz katra stūra.Galvenajās lomās apsargs Oļegs/Lisais un pārējie haļavas kas vēl tur bez apsardzes sertifikāta uzkata sevi par baigiem profiem.

Z zinitis 14.04.2009

To ka ta saucamajs Rimitis tur it ka stradajis, cik es zinu bija vienmer zem dopinga, jo pats zaga alkaholu, ko ari lietoja darba laika, tapec Olegs to nepielava un nacas vinu atlaist, ar vairakiem bridinajumiem.Vel man ir informacija °pa to ka ari tagad vins iet uz Rimiti, ceriba nozagt alkaholu, ko protams redz apsargi, un nelauj vinam to darit.Un ta ir vina atriebiba, pa savu stulbumu.Neticiet Rimitim...

O Olegs 14.04.2009

Cieniijamais Egiil Mishuts -Rimītis ! Uzskatu zemaak par savu cienju veikt vaardiskaas ciinjas shai saitaa. Latvijas likumdoshana lauj shos jautaajumus risinaat tiesas celjaa. Taadeelj sniegshu prasiibu tiesaa par neslavas celshanu un apmeloshanu. OLEGS

N Nezināms 14.04.2009

Jē, beidzot var redzēt ka viens otrs ir saņemts aiz pautiem.Man jau arī tas Oļegs jau tajā laikā besīja ārā.Egīl tiešām ja tas esi tu tad es tev pat palīdzēšu pret viņu cīnīties jo es jau arī viņa dēļ tagad pat kā godīgs pilsonis veikalā nemaz nevaru ieiet.Ja tas esi tu tad atver savu e-pastu jo es tev tur šo to uzrakstīju un piezvani man uz to numuru.

M murgs 14.04.2009

HA HA RĒCĪGI!

Z zinitis 14.04.2009

Tie kam besi ara Olega izturesanas, pasi vainigi.Ja jau NEZINAMAJS aizstav stulbo dzeraju Egilu Misutu, tad tu NEZINAMAJS biji tads pats apsargs ka vins.Tads tadu atbalstis.Maz ticams ka tu esi godigs pilsonis.

R Rima 14.04.2009

Būs interesants seriāls ja būs 3.daļa.

A Apsargs 15.04.2009

Par "Baltijas Drosibas Korporaciju" es varu pateikt tikai - kāda vadība, tādi apsargi !

U Uģis riktigais 15.04.2009

Visi ēd tās desas?

L Labais 16.04.2009

Tās desas ir domātas priekš sievas, lai naktī nebūtu tik garlaicīgi!

S sanita 17.04.2009

Vai cik smieklīgi! Un tas viss notiek Latvijā?

A anonimno 17.04.2009

BDK Apsardzes darbinieku" izklaides" (video) http://www.tv3.lv/content/view/3128/85/

G Gunita 17.04.2009

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH HAHAHAHAH

D Drošība 17.04.2009

Rimīt viss kārtībā.Mēs visu jau nokārtojām.Seriāla galvenais varonis ir noņemts no lomas.Paldies par sadarbību.(Drošība).

R rimītis 17.04.2009

SANITAI Jā Sanitiņ----tas viss notiek mūsu latvijā.Tādi nu mēs esam.Man pašam pat kauns par to, par mūsu likuma aizstāvjiem...blā blā blā un tā tālāk.Jā nu viens plus ir tomēr- vizmazs cik es tagad zinu ka tas jau augšup pieminētais mūsu šī seriāla galvenais varonis vairs tur nestrādā.Vienīgais tikai tas ka man tāda nepilnīga informācija ienāca ka pastāv iespēja ka viņu pārsūtīja uz citu objektu------bet vai tas tā ir to es uzzināšu tuvākajā laikā.

R rimītis 17.04.2009

Sveiciens Drošībai no Rimīša.Paldies jums par šo sadarbību(operāciju).Perfekti nostrādāts un laikā.Man vienīgi ir tur žēl tikai viena apsarga kas tai vakarā...utt.Nu labi---lai paliek gan es to labošu.