www.sudzibas.lv Baxi Pilnīgi krāpnieki

AtrisinātaBaxi - Pilnīgi krāpnieki

Nopērc "Baxi" katlu pie "oficiālajiem" rūpnīcas pārstāvjiem "Jana" un pie 1. bojājuma izmet to ārā, jo no rezerves daļām šiem nav nekā, meistari nekādi un plus vēl dīrā nenormālu ciparu.Kaut kāds tur tehniskais direktors vispār muld kaut ko bezjēgā-tipa gāze beidzās tāpēc jūsu katls nestrādā.Visiem no gāzes vada ir un man nav?Kaut kādas mistiskas palaišanas un apkopes par 50 Ls katra-tas viss par 15-20 min. darbu.Pilnīgi krāpnieki un melīgi divkoši strādā šajā kaktu firmā, uzmanieties ar šo katlu meistaru-Vova vai Vlads(kaut kāds tur āksts bija)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.11.2016

Uzņēmuma BDR-Thermea pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

6 69 16.03.2011

Zac4em tebe kotli6, ti c4to srat6 tuda sobralsa ?

E eduards 19.03.2011

zinaida ti akupantskaja pataskuha i dura, tvaja mama takoj že atstoj:)Padla ti grjaznaja!

J Jānis Vāvere 07.10.2011

Ja kādam BAXI ražojuma īpašniekam ir konkrēta sūdzība par BAXI produkcijas kvalitāti, par darbinieku nepiedienīgu vai ruplu uzvedību attiecībā pret klientu, lūgums griezties mūsu birojā ar motivētu rakstisku iesniegumu. Pretējā gadījumā mēs būsim spiesti griesties tiesībsargājošajās iestādēs par neslavas, cieņas un goda aizskāršanu, par apzinātu šaubu radīšanu attiecībā uz BAXI ražojumu kvalitāti, ar mērķi iedragāt šīs produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā.

Adrese:
Miera iela 90, Rīga
BAXI oficiālais pārstāvis Latvijā SIA JANA

K Kristaspsss 22.11.2016

Tur nav ko brinities man kaimins ari saszkaras ar to pasu silti iesaku tureties no turienes pa gabalu.