Baxi - BAXI

Gāze palikusi dāgāka,arī katls ir diezgan vecs (BAXI LUNA) 10 gadi, nolēmu nopirkt labāku ekonomiskāku.Vecajam katlam 11 gads....Pētījot katlu piedāvājumus internetā nejauši uzdūros uz saiti sūdzības,mani dziļi izbrīnija komentāri gan par katlu kvalitāti,gan par uzņēmumu SIA JANA,visus šos gadus man labi ir kalpojis BAXI katls,arī serviss vienmēr ir bijis savu uzdevumu augstumos-inteliģenti un saprotoši inženieri,nav bijušas problēmas ar rezerves daļām.Domāju,ka rakstītāji ir konkurenti,kuriem nav citu argumentu kā vienīgi netīri meli,iesaku visiem iegriezties Miera ielā 90,kur jau 20 gadus atrodas šis uzņēmums.Arī šoreiz balstoties uz iepriekšējo pieredzi izvēlējos BAXI katlu LUNA PLATINUM , jo labāka katla no piedāvājuma Latvijass tirgū nav!!!

N

M muceniekupavelnieks 11.07.2016

Starp citu, mums sanāk lētāja apkure, apm. uz ceturtdaļu lētāk pa ziemu!