www.sudzibas.lv BAUER darbs Griekija/Kipra

BAUER - darbs Griekija/Kipra

darba aicina,sola,ka var stradat apvienojot ar macibam,bet ne suda,jaruka lidz melnai naktij,un pat brivdienas,ja tu esi konsultants,tad tev vajag vainu papildus darbu,vai bagatu viru,jo benzin,produkti prezentacijam bus uz tavu rekinu,pat davanas klientiem,jaiegulda vairak neka nopelnisi.

S st52175 20.02.2015

Jā, ar šo papildus darbu es ar aprāvos.
Tur bija tāda Maruta, tā vispār, nez ko no sevis iedomājas. Šamai teicu, ka man šis nav primārs darbs, tā tik "jā, protams", bet tāpat, liek, dzen. Labi, ka laidu gar ausīm, bet nu tādu sviestu nebiju piedzīvojis. Direktors likās lāga onka un dažas meitenes, as tur patstāvīgi, bet nu vāāks.
Katru dienu, tā Maruta zvana, uzbāžas. Tiku minējis, ka man primārais būs skola, patstāvīgais darbs un tad un tikai tad šis papildus darbs, jo bez tirgošanās dzīvot nespēju, bet nu šāda attieksme nebija gaidīta Nebija runas par degvielu ko nobraucu (tas man norakstās uz citu firmu), bet pārtika ko pirku prezentācijā, tā gan sakrājās.
No sevis "mētā" lielus tirgoņus, profesionāļus, protams, neapšaubu, ka pārdot viņi prot, bet pie cilvēku aicināšanas uz darbu ir jāpiedomā un jāuzklausa konkrētas vēlmes, ko šis potenciālais konsultants ar šo darbu bija domājis un cik primārs tas viņam būs.
Vislabāk, kas man pēc šī ilgā laika palicis atmiņā - tas kā viņi cildina veselīgu dzīvesveidu, bet traukus mazgā ar veikala Fairy - njā, tas man tā riktīgi nošķobīja nervu stiebrus un, tas bija viens no svarīgākajiem faktoriem kālab tam metu mieru, jo nebija tā ka nepatiktu tikties ar cilvēkiem, jo to Marutu tāpat galvā neņēmu,