Bars "KVATRO"

Kad pedejas divas reizes biju saja Jelgavas bara, tad loti biju apbedinats. Tur ir apkalposana pie galdiniem, bet kad apsedos, tad nacas pec 5min pasam pieiet pie barmena un paprasit vai kads doma man vismaz pelnutrauku atnest pie galda un tikai tad pienaca oficiante, kaut gan vina redzeja ka sezu jau ilgaku laiku. Abas reizes bija viena un ta pati oficiante tumsiem matiem un pat ar mazam usinam, galigi nemak apkalpot. Tapat bara nav padomats par ventilaciju, pasezot vakara bara kaut 1 stundu un aizejot majas liekas, ka esi izmantots kada pipetava par pelnutrauku. Apkalposana loti slikta un ventilacija ari. Kad tur pienems darba kadu normalu oficianti, kas zinas vismaz oficianta pamata darba pienakumus, nevis tik sedes uz kresla, kamer pats nepieiesi un nepaprasiisi edienkartes vai alu lai atnes. :( Sabiedrisks FUI baram no Jelgavas apmekletajiem.

J