www.sudzibas.lv Bārnijs Pakalpojuma kvalitāte

Bārnijs - Pakalpojuma kvalitāte

Baltiem džinsu šortiem virsū biju uzmetusi dzelteno tomātu, pēc tam mājās 3 reizes mazgāju, traips nedaudz iznāca ārā, taču nolēmu vairs nemocīt audumu veļasmašīnā un aiznest uz ķīmisko tīrītavu. Nākamajā dienā atdevu tīrīšanai Bārnijā. Saņemot šortus atpakaļ atklājās, ka dzeltenais traips bija iztīrījies tikai par kādiem 50% un turklāt tam papildus baltais audums nebūt neizskatījās balts, t.i. uz tā bija tādi traipi it kā būtu bijis zemē nomests. Izvirzīju pretenzijas, pēc kā man iedeva grāmatvedes Dainas telefona numuru. Piezvanot šai kundzei, saņēmu atbildi augstos toņos par to, ka es esot traipu ieēdinājusi un ka pati esot personiski redzējusi tos īsos zilos šortus. Tā kā nodaļas, kurā apģērba gabalu nodevu tīrīšanai, cenrādī nemaz nebija tāda apģērba gabala kā šorti, pieņēmu, ka tādus tik bieži tur netīra. Iebildu, norādot, ka šorti ir sniegbaltā krāsā, uz ko man atbildēja: "Nu jā, tādi iezilgani". Paskaidroju ka papildus tam, ka traips nav izgājis (un kas ir absolūti reāli un nav galvenais pretenzijas iemesls) uz šortiem ir tādi tā kā netīri pleķi, tā it kā tie būtu zemē nomesti. Šis paskaidrojums nebija saprotams. Vajadzēja paskaidrot kā izskatās balts apģērbs, kad viņu nomet zemē vai uz netīras grīdas. Nu hallo..

D