www.sudzibas.lv Bārnijs neskaidrība par darbiniekiem

Bārnijs - neskaidrība par darbiniekiem

jau neskaitāmas reizes nesu savu kleitu uz ķīmisko tīrītavu "Bārnijs", taču nekad nevaru to nodot tīrīšanai. Vai nu veikals ir slēgts vēl pirms tā darba laika (norādīts, ka strādā līdz 18:00, bet vienmēr jau 17:00 tas ir ciet), vai nu ir uzlikta zīmīte, ka ir 20 minūšu pārtraukums, kurš pēc maniem vērojumiem parasti ilgst vismaz pusstundu, vai nu ir zīmīte: 'esmu atrodama blakus veikalā'. Vai tiešām man būtu jāiet uz blakus esošo veikalu un jāmeklē cilvēks, kam vispār būtu jāatrodas savā darba vietā uz tās durvīm norādītajā laikā????
Lūdzu nopietni pievērsties šim jautājumam, jo tas nudien nav normāli!

N

X xxx 13.06.2008

zinu sho iestadijumu un personalu caur pazinjam, ir ari nacies tur pabut un redzet ka lietas bidaas, silti iesaku savas drebes tur nenest...nodotas drebes vienkarshi tiek samestas uz gridas--gultas parklaji ar versacem, marciem jacobsiem un vel pastumti ar kaju ta nostak...

M M 21.09.2008

Esmu šokā... atstāju tīrīšanai ādas jaku, kad atņācu pēc jakas, nevarēju noticēt, ka ta var to sabojāt. Protams, ka pirms tīrīšanas neviens nebridināja, ka tā var gadīties!