www.sudzibas.lv bankas Nekaunība

bankas - Nekaunība

Esmu dzirdējis ka bankas taisa šādus brīnumus.Tiem kam parādi eiro bankas taisa mahinācijas tajā brīdī kad cilvēkiem ir maksājumi tad mistiski tiek pacelts eiro kurss bankaa tas nav nekāds joks tieši tā bankas vārās.Tākā pasekojiet šim te laikam līdz kad konvertējat naudiņu!!!Iesaku glabāt eiro vismaz konvertēt laiku pirms tam un glabāt eiro jo tā netiksat apčakarēti.Ja jums ir kāda info paršote tad lūdzu rakstiet lai visi zin!!!

N nika 13.11.2010

Swiests!! Kredītmaksājumi banku klientiem ir katru dienu. Tas nav reāli, ko Tu šeit raksti!

Z z 13.11.2010

Diemzel lielaka dala paradnieku aiznemusies eiro.
Tapec pec eiro ir pieprasijums katru darba dienu.
Eiropa daudzi paradnieki aiznemusies Sveices frankus, tapec pec tiem katru darba dienu ir pieprasijums.
Jenas ir padargas- Azija un ASV loti daudziem ir krediti Jenas, jo tam bija zema procentu likme.
Tapec ir pieprasijums katru darba dienu un jena pret dolaru un eiro ir kapusies pedejos gadus.

ES eiro, franki, citur jenas BIJA galvenas kreditu valutas ar zemako likmi.
Tapec liela dala aiznemas tiesi EUR JPY CHF .
Tagad vini maksa katru menesi tajaas valutaas .
Gribejat letaak, sanaca tikpat!Panemat valuta, kura Jums nav ienakumi kreditus un kaucat.
Visa pasaule par to kauc.
Neticat, palasiet Vacijas, ASV, Islandes, Ungarijas utml forumus.
Nakotne bus maciba- krediti ir janem valutaa, kura Jums ir ienakumi!