www.sudzibas.lv bankas banku visatļautība

bankas - banku visatļautība

Kas tas par sviestu bankās? katru mēnesi ņem nost 5 lati par saucamo kontu apkalpošanu, kaut arī par visu tā vai tā maksā, piemēram man ir konts ar % likmi, kā sanāk ka man pelnot ir jāgūst zaudējumi, sviests un ja uzņēmums - ik, tad 10Ls nost, tas nozīmē ka bankas vārās!!! apzog visus un klaji, kā to var piemērot, ja līgums to neparedz!

B

E eseseseseseeses 04.09.2009

murgs kaut kaads! vari normaali probleemu izklaastiit?

A Aleksandrs 04.09.2009

bet kad bankas mums par naudas ienaksanu maksas?sanak, ka tikai vini var naudu laupit?

U Uģis riktigais 04.09.2009

Inga, bankas jau arī maksā par naudas iemaksāšanu, tas saucas depozīta noguldijums.Tikai problema tāda-ja noliksi banka 100 latus uz vienu gadu, tad par to būsi nopelnijusi 5 latus klāt.Pēc gada varēsi no sava konta noņemt 105 latus.Un tagad par problēmu-pēc gada par 105 latiem nevarēsi nopirkt to, ko šodien vari par 100 ls.
Vai kāds ir dzirdejis /bez manis/ par lata devalvāciju?Vai kāds vēl ir dzirdējis, ka ieviešot eiro kurss tik salīdzināts 1:1 ? Vai kāds ir rēķinajis, ka pēc eiro ieviešanas mūsu dzīve pasliktināsies vēl par 30%? A?

S sfsdfsd 04.09.2009

Uģi tur tā lieta, ja ieliksi 100 gada beigās tev nebūs 105, bet 40LS !!! tur tā lieta!!

E Eseseseseseseseses 14.10.2009

vai tiesaam veel eksistee cilveeki, kuri naudu bankas depoziitos nogulda?