bankas

Tas viss notiek tapēc ka, daudzās bankās šobrīd strādā neprofesionālie cilvēki, daudziem vispār nav ekonomiskas izglītības. Viņi ņēm darbā studentu, biologu, filologu, vēsturnieku, muzikantu un citus, tikai ne cilvēku ar pabeigto ekonomisko izglītību. Hansabankā gandrīz nav cilvēku ar maģistra grādu ekonomikā.

K Kasis 29.01.2007

Man šķiet ka tev pārrunās atteica, tamdēļ te izgāz dusmas:) Un pareizi vien bija, ka nepaņēma, jo tādus kas raksta kaut kādā antireklāmā neņem:)

Z zoja 30.01.2007

Nu gan..Parādi man kaut vienu vietu, kur VISI strādā ar speciālo izglītību. Man liekas, ka galvenais lai rubī fiška. Kāda jēga no ekonomista, kuram loģiskās domāšanas nava? Vai arī banku augstskolas studenta, ja viņš tur mācās biezā maciņa dēļ?

J jānis 14.02.2007

Tu man parādi kādu normālu cilvēku, kas būtu gatavs ar savu maģistra grādu sēdēt un stāstīt tev cik labi ir lietot internetbanku vai arī ieskaitīt tos tavus 5ls kontā....

A anna 22.02.2007

Kungi! Vai Jūs pati bijāt dažas mūsu bankās un redzējāt kā tur apkalpo. Man nav ekonomiskās izglītības, bet es redzu, ka šīs operators vispār neko nezin. Es zinu par lizingu vai par kredītiem daudz nekā viņa. Viņi tur elementāras ekon. jēgas nezin. Man nepatīk, ka mani apkalpo nekvalificēti.