www.sudzibas.lv Banita Tour Slikts serviss

Banita Tour - Slikts serviss

Sia Banita Tour iegādājos ceļojumu uz Ēģipti - Hurgadu par 950 eur, lai brauktu kopā ar dēlu no 2018. Gada 23. Janvāra līdz 2018. Gada 30. Janvārim. Sia Banita Tour darbinieki nepārbaudīja pases un nekādā veidā nepabrīdināja par to, ka lidojot uz Ēģipti lr pases derīguma termiņam jābūt vairāk par sešiem mēnešiem. Kā rezultātā manam dēlam 23.01.2018. G. Lidostā piereģistrēja biļeti, bet neizlaida no lidostas uz lidmašīnu, jo viņa pasei līdz derīguma termiņas beigām bija 4 (četri) mēneši. Sia Banita Tour darbinieki par minēto man atbildēja, ka es pati vainīga. Bet arī Sia Banita Tour darbiniece, kura sagatavoja mums biļetes, man personīgi mutiski teica, ka tā ir viņas vaina. Uzskatu, ka Sia Banita Tour jāatmaksā man rādīto materiālo zaudējumu.

Cr critical thinker 29.05.2018

par dokumentiem pašiem jārūpējas. ja viņi nepabrīdinās, ka bez pases nevar tur tikt, arī viņi būs vainīgi?
painformēt, protams, varētu.

Sr sranskis 07.06.2018

Ak dies...kur cilvēki atrod visādus kaktu ceļojumu birojus un vēl par tādu cenu! Bet dokumentiem jābūt kārtībā!