Balvu un Gulbenes slimnīca, Gulbenes fileāle - Īgns un neapmierināts personāls!

Reģistratūrā māsiņas pret pacientiem izturas nelaipni un ar dusmām, nesapratni! Vajadzētu kadru maiņu, savādāk iesēdējušās! Ģimenes ārste Inga Dzenīte ar savu slīdošo Grafiju neprognozējama. Nav konkrēts darba laiks norādīts, vaicāju māsiņai, atbildēja kad būtu jābūt deviņos ģimenes ārstei, bet būs ap desmitiem, iespējams vēlāk! Bezatbildība!

Papildināts Pēteris Pēteris 28.12.2018

Jau no septembra staigāju pie Dzenītes bet vēl tā arī pašu dakteri neesmu saticis. Veiksmīgāk viss izdodas ejot uz uzņemšanu, tur meitenes un dežūrārsti ir laipni! Reģistratūrā nevienu klientu neuzskata par cilvēku. Un personāls uzskata kad katrs pacients zin izcenojumus, kurās dienās no cikiem līdz cikiem strādā speciālisti. Un apklpo nelaipni. Jāsāk izturēties tāpat kā izturas pret pacientiem. Mans mērs ir pilns, jau sešus gadus ciešu šādu attieksmi un nejau es vienīgais!