www.sudzibas.lv Balva Nemaksā atlīdzību

Balva - Nemaksā atlīdzību

Vai kādam ir pieredze LAA ombudā? Vai ir vērts uzsākt taisnības meklēšanu, ja Balva atklāti atsakās maksāt atlīdzību pēc auto salona (jauna līzinga mašīna) tāmes? Vētras laikā akmeņu virpulis sabojāja stiklus un virsbūvi. Ir visi policijas protokoli, vēja ātruma pierādījumi, viss izdarīts laicīgi, remontēt piekritu salonā, kur mašīna pirkta. Balva atmakā tikai viņa ekspertu tāmi. Cilvēki mīļie, nesaistieties ar Balvu, krāpnieki visīstākie!

H haparipijs 25.09.2009

Tā pat kā ar saskaņoto, aizeju nejau lai ko dabūtu bet intereses pēc lai uzzinātu kas un kā, vai remontu daļēji nosedz. Man pateica, - ko jūs vēlaties, sakaņotais ir, tātad jūs piekritāt visam. Vajadzēja saukt inspektorus.

I inese 26.09.2009

es domāju, rakstiet uz Balvu iesniegumu, lai rakstiskā veidā paskaidro, kāpēc atsakās maksāt. Jo, ja iesiet uz ombudu vai tiesu, lai uz rokas ir visi dokumenti un iesniegumi. Kā arī visu dokumentu oriģināli vai apstiprinātās kopijas. Nepadodieties, Balva to vien vēlās un darīs visu, lai tik neizmaksātu. Paši šobrīd ar Balvu tiesājamies!!!

H Hugo Djego 26.09.2009

Krāpnieki ne krāpnieki-bizness tas saucas šodien!Tas pats ar octa.Pa radio vienreiz stāstija, pats šo neizdomāju:
Pieņemsim, ka gada laikā avarē katra 100-tā automašīna.Vidēji no katras būs kadi 50 ls gadā.Ir lētākas cenas, ir dārgākas, tas tāds vidējs rādītājs.Un tagad ši viena no 100 automašīna nav pilnība sasista, bet teiksim-spārns iebuktēts, varbūt pagriziena lukturītis vai kas tāds.Un tagad apdrošinašanas kompanija cietušajam izmaksā 200-300 latus, lai varētu visu to saremontēt.Par to naudu var braukt pie meistara, visu salabot.Un, ja meistars labs draugs, tad vēl nauda drusku pāri paliks.Un tagad tā 5000-200=4800 lati atlikumā!

Mani visvairāk besī tas, ka nereti ir dzirdēta tāda dziesma, ka mums esot pārāk lēta (!!!) apdrosinašana, eiropā esot dārgāk.Mums vajagot arī šaja sfērā eiropas cenas.Bļin, dodiet cilvekiem eiropas algas, tad parunāsim par cenam!!!

V vali 26.09.2009

Inesei - vai varat ieteikt, kādu labu juristu, lai ietu uz tiesu. Tas laikam arī baigi maksā... Bet par Ombudu izlasīju, ka Balva mierīgi Ombuda lēmumu var nepildīt, lieka laika tērēšana.

I inese 27.09.2009

Valim - Domāju, ka galvenais ir nepamest rokas un turēties pretī Balvai. Par advokātu... Jā, tas ir diezgan dārgi, atkarīgs ir no summas, ko Jūs pieprasat, kā arī tiesas izdevumi.. Bet, ja Jūs esat pārliecināts, ka Balva Jūs apkrāpj, tad droši ejiet un tiesājaties. Adv.vārdus negribētu atklāti rakstīt, varbūt atrakstat man uz meilu.

J Jāzeps 28.09.2009

Paši vainīgi, ka šādās kompānijās drošinaties, kā Balva, Baltikums, BTA, lai iesiptu santīmu. Sameklējiet normālu brokeri, nepažēlojiet kādu latu vairāk un būs jums normāls KASKO, kas arī normāli maksās.