www.sudzibas.lv Balva Attieksme pret darbiniekiem

Balva - Attieksme pret darbiniekiem

Mīļie cilvēki, ja kādreiz esat jaunas darba vietas meklējumos, nepieļaujiet kļūdu - nekādā gadījumā neturpiniet savu karjeru šajā uzņēmumā!

Uzņēmuma vadība strādā pēc savtīgiem principiem.
Pret darbiniekiem tiek veiktas represīvas metodes, ar padomju laiku pieskaņām.

Tiek solītas vienas lietas, bet darītas citas!

Attieksme, maigi izsakoties, ir neatbilstoša, neadekvāta un ētiskajām normām nepieņemama!

Uzņēmumu vada vienas gimenes locekļi, vai tiem tuvu stāvošaas personas. No tā izriet, ka visi citi uzņēmuma darbinieki tiek ieskaitīti zemākā kārtā.

Šī zemākā kārta regulāri saņem nepamatotus apvainojumus un, papildus saviem darba pienakumiem, ir spiesta neoficiāli veikt augstak stāvošo cilveku darba pienākumus!
Kā saprotams, veicot dubultu, rīskāršu darba apjomu, nereti cilveks tīri fiziski nav spējīgs paspet izdarīt visu, gan pamatoti, gan nepamatoti nospraustos termiņos prasīto!
Attieksme ir šausmīga!

Šobrīd uzņēmuma notiek reorganizācija, un zemakās kārtas darbinieki ir nostādīti fakta priekšā, ka tiek pazemināti amatos un to algas tiek jūtami samazinātas, jau ne pirmo reizi!

Ja darbinieks, izmantojot darba likumā atrunatās tiesības, atsakās pieņemt pazeminajumu amatā, tad, pēc likuma, darbinieks ir jāatlaiž sakara ar štata vienības likvidāciju.
Šādos gadījumos Balvas vadība vienmēr atradīs iemeslu, lai darbinieku atlaistu par darba līguma pārkāpumiem. Rezultātā, darbinieki tiek izlikti uz ielas nesaņemot ne santīma par uzņēmuma nostrādātajiem gadiem!

Esiet uzmanīgi!
Uzņēmuma vadība, attiecībā ar darbiniekiem, izmanto dažādas taktikas lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu - gan viltību, gan klajus melus, gan draudus!

Nevienam nenovēlu saskarties ar šiem cilvēkiem kā darba devējiem!

P.S.
Apzinot bijušos AAS Balva darbiniekus - visi, bez izņēmuma, apliecina, ka jūtas laimīgi par faktu, ka vairs nestrādā šajā uzņēmumā!

J

A ANSIS 04.03.2010

NEsen no paziņas dzirdēju tāāāāādus šausmu stāstus! Stipri līdzīgus šiem... Balva no iekšienes ir viens neloģisks un šausmīgs kantoris!

E erik 04.03.2010

man bal... pieprasija apmajsat pec avarijas kautkadu naudu ap 900 ls, bet avarija nav registreta, tiesas nebija, bet sie tik suta vestules un mani nodeva gan kredit refirm, gan baltrisk . izspiedeji ... skumigi ...