www.sudzibas.lv Balva apkrāpj gados vecus klientus

Balva - apkrāpj gados vecus klientus

Ja kāds no jūsu ģimenes pērk apdrošināšanu Balvā, pārlasiet 10x, ko jums iedod.Ja klients ir cilvēks gados, pastāv iespēja, ka viņu piemānis un naudu iebāzīs kabatā, bet Balvas priekšniecība šādu rīcību atbalsta un veicina.
Kaut Jūs bankrotētu, jo nevar būt lielāka cūcība, kā ņirgāties par veciem cilvēkiem, kas UZTICĀS !!!

V

J Jāzeps 05.01.2010

Blā blā blā. Konkrētus gadījumus lūdzu nevis šādu pļūtīšanu. Kāda apdrošināšana, kas jālasa 10x, kādu naudu, kas iebāza kabatā utt.?

D dusmīgā 22.01.2010

nezinu, par ko raksta Viktorija - bet manā gadījumā - kautkāda Balvas aģente Margarita katru gadu piestaigāja pie manas vecās (80) tantes "apdrošināt māju".
Kad šovasar mājai uzkrita koks, vērsos pie Balvas. Šobrīd nerunāšu par to, ka zvanot aģentei, viņa meta nost telefonu, par to, cik bezjēdzīga bija komunikācija ar Balvu, ka pusgadu pēc notikušā un pēc 3 mēnešiem kopš ir pieņemts lēmums atmaksāt 31 LVL zaudējumus (sic!), uz kontu vēl nekas nav pārskaitīts.
Lieta tāda, ka parādot šo polisi normālam brokerim, viņam gandrīz krampji piemetās par to, cim bezjēdzīga tā ir. Kautko tādu var iesmērēt vienīgi vecam cilvēkam.

V Vineta 26.04.2010

Balva tiešām ir bezkauņu kantoris.neprofesionāli, nelaipni, melīgi.
Un tas Jāzeps, kas te rupju komentu ielicis, pats var iet pļ...uz visiem laikiem.Rupeklis.
Nosakums jau vien ir smieklīgs-BALVA...