www.sudzibas.lv Balva Otkaz v viplate strahovki

BALVA/KASKO - Otkaz v viplate strahovki

NIKOGDA NE STARAHUJTESJ V BALVE, MALO TOGO, CTO NE PLATJAT, TAK ESHE I OBVINJAJUT V MOSHENICHESTVE I DAPRASHIVAJUT, KAK PRESTUPNIKA . NIKAKOGO UVA ZENIJA K KLIENTU!!! Glavnije mosheniki -eto oni.

J

. ........ 03.10.2008

Horosho, nebudem starahujevatsa:))))

L Leo 06.10.2008

Ja v BALVA strahujus uze tri goda!!! Problem nebilo ne s viplatami, ne so skidkami. Tak 4to esli to loshara, strahuisja u babi Ļubi!

J jancis 08.10.2008

a ko var gribēt no šīm mazajām apdrošinātāju firmām. Starp citu ja cilveķs normāli māk runāt var sarunāt lielajās apdrošinātāju kompānijās labu atlaidi un būs tev vienlīdzīgi kā BALVā. Ja vēl ocata var ņemt kādā no šiem 10 cilvēku kantoriem, tad kasko noteikti nekādā gadījumā. Iedomājies gribēji ietaupīt 20 Ls - 40 Ls par kasko un galarezultātā zaudēji visu atlīdz'bas summu, kas Tev pienākas. Skopais maxā 2x. Bet ieteikums ir aiziet ar viņiem parunāt un teikt ka sūdzēsi tiesā. Tas nostrādā :)

M Mjafa 07.03.2009

Leo, eto ti loh! Zhdi svojo vremja, ono pridjot :-D. Deshovaja kantorka-deshovoe obsluzhivanie!!! Tak cto hujnju negonji nasjot Balva. Gavnom tam pahnet! Hujeva deshovaja kantorka!

D dina 15.06.2009

Tikko kā Balva rīkojās superīgi!Nedēļas laikā saskaņoja tāmes, bez problēmām, viss notiek.

Mamma 15.06.2009

Mani piechakareeja, ilgi domaaja tad atteica baigi gudri. Suuda kantoris!!! Nekad tur neejaT!!!