www.sudzibas.lv Baltrem Slikts serviss

Baltrem - Slikts serviss

Sveiki! Vēlos informēt par neprofesionāli veiktu darbu. Strādā divi vīrieši. Viens sēž mašīnā un otrs atrodas pie jums dzīvoklī. Bija salūzusi veļas mašīna izsaucās šos meistarus. Izjauca mašīnu un pateica kad poga ir beigta. Savāca vadības bloku. Zvanīju pēc 4 dienām teica kad detaļas nav pasūtītas. Labi, gaidām. Zvanīju vēl pēc kāda laika teica kad detaļas nevar dabūt un piedāvāja lietotu veļas mašīnu iegādāties no viņiem. Atteicu, teicu kad gribu vadības bloku atpakaļ vai arī lai atbrauc un salabo. Pēc tā visa necēla klausuli. Sazinājos ar tēti. Tas izsauca viņus pie sevis uz dzīvokli. Pajautāja uzrādīt dokumentus kas netika izdarīts. Pajautāja vai izdod čekus vai kvītis par veikto darbu protams kad nē. Pajautāja kur ir mans vadības bloks, uz ko atbildēja kad tikai vakar ir atnācis no ekspertīzes. Uz jautājumu kas ir pie vainas atbildēja kad platīte ir beigta un ir jāmaina. Aizbrauca pie viņiem uz garāžu un tur stāvēja mans vadības bloks pilnīgi neuzskarts, pat vaļā nebija taisīts un skatīts. Pievienoju šo meistaru bildes pielikumā! Ja atsauksies vēl cietušie varam uztaisīt wpp grupu un pārmācīt viņus pamatīgāk kopā! Saziņai jautāt nr privāti manu.

P

N Noboby 23.08.2019

Nav jau brīnums kāpēc viens sēž mašīnā. Nemaz netiek pa durvīm iekšā