BSA - Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Šausmas!

Tas ir kaut kāds ārprāts ar šo augstskolu! Zinu, ka ne tikai man ir problēmas ar šo skolu. Nomācījos semestri, nokārtoju eksāmenus un nākamā semestra sākumā gāju pēc atzīmēm un man paziņoja, ka man nav nevienas atzīmes un atzīmes ir pazudušas, un vēl pie tam dēļ tā es esot atskaitīta no skolas. Skrēju pa galvu, pa kaklu pie pasniedzējiem un lūdzu, lai man ieliek atzīmes, divas vēl neesmu dabūjusi, jo pasniedzēji ir aizgājuši no skolas. Pēc pusgada nomācīta semestra BSA mājas lapā parādās finanšu parādnieku saraksts, es tur arī esmu. Eju skaidroties, man pasaka, ka mans parāds ir par veselu gadu, izdrukāju visu samaksāto un vēl iesniegumus,kurus esmu rakstījusi un aiznesu grāmatvedei, viņa apstrīd izdrukas no bankas un saka, ka neesmu maksājusi. Tās ir vienas šausmas, kas darās tai skolā, tik ļoti nožēloju,ka tur sāku mācīties, gribu pāriet uz citu skolu 2 kursā, bet nevaru, jo dēļ šiem parādiem man neviens nedos izziņu par to,ka esmu pabeigusi 1 kursu. Strādāju instancē, kurā man palīdzētu tikt galā ar šo problēmu ātri un efektīvi, bet nu man negribas vēl vairāk šo skolu nolikt un panākt, ka cilvēki uz turieni vairs neietu. Man vienalga, ka esmu samaksājusi šo prāvo naudas summu, bet esmu gatava iet prom, jo tā ir kaut kāda cilvēku izsmiešana vai, lielu cilvēku apstrīd nekompetenti cilvēki. Tā iet, kad neskatās, ko pieņem darbā. Uzmanieties, lai jums nesanāk tāpat kā man.

I

L lily5 18.10.2014

Pilnīgi piekrītu Marijas teiktajam! Tie, kuri grib iegūt kādas padziļinātas zināšanas, labāk ejiet uz valsts, nevis privāto augstskolu. Būs arī lielāka iespēja tikt budžetā, nevis lieki tērēt naudu.
Ja jau ārzemēs BSA diploms augstu nekotējas, tad ko jau runāt par Latviju. Latvijā uz krievvalodīgo pusi pat neskatās, bet tajā augstskolā pilnīgi viss krievu valodā.
Pati augstskolas atmosfēra ir ļoti patīkama un pasniedzēji arī visi tik laipni un pretimnākoši, ar kursa biedriem ātri atradu kopīgu valodu. Bet, kas attiecas uz izglītības līmeni, tas tomēr pieklibo.

I iiii4444 28.10.2015

Da v skole tvorjatsja strannije veshi, obrazovanije nikakoje, dajut zadanije i ujezzajut na 2 mesjaca v komandirovki, uchitj ne hotjat, a nekotorije uchitelja ne znajut svojego predmeta, tak kak kopejkina webdizain

I iiii4444 28.10.2015

da, eto nestojasheje obuchenije za te tenjgi, kotorije oni berut za obuchenije. Prepodavateli ochenj nizkogo urovnja, znanij nikakih, zato nervotrjopki- more!

I iiii4444 28.10.2015

A kto nibudj podskazet gde v Latvii, v kakom uchebnom zavedenii, mozno realjno webdizainu nauchitjsa?

intel 14.07.2016

BSA - Baltijas Starptautiskās Akadēmijas iepriekšējais nosaukums bija Baltijas Krievu Institūts :DD - BKI

Viņi kaut kad nomainija nosaukumu, lai piesaistītu ne-krievus.

(backup) https://web.archive.org/web/20160713231228/http://www.bsa.edu.lv/lang/lat/filiali/f_jelgava.htm

"Baltijas Krievu institūts (BKI) ir lielākā privātā augstskola Baltijas valstīs, kurā studē vairāk kā 9000 studentu."

Pievēršat arī uzmanību, ka krievu plūsma ir likta pirmajā vietā, tālāk ir "latviešu plūsma"

Wikipedia : "Baltijas Starptautiskā akadēmija (līdz 2006. gadam Baltijas Krievu institūts) ir 1992. gadā dibināta privātā augstskola Latvijā, kurā studē vairāk nekā 4500"

L Linda 27.06.2017

Es mācijos līdz 5. semestrim BSA, tagad esmu uzņemta LU sākot ar 4. semestri.
Studēju Datordizainu.
BSA neapmierināja mācību kvalitāte, attieksme pret studentiem un pasniedzēji galvenokārt.
Lekcijas vienkārši nav vērts apmeklēt jo lekcijas nenotiek pēc nekāda plāna, tām nav satura.
Pasniedzēji atsēž savu laiku, bet studentiem pašiem viss ir jaapgūst no 0. Nekādas teorijas, nekas. Bieži pasniedzējs nespēj atbildēt uz jautājumiem par grafikas programām. Nav jēga maksāt par mācībām ja to visu tāpat ir jāapgūst pašapmācības ceļā. Tas attiecas galvenokārt uz datorprogrammas priekšmetiem.

Daudzi priekšmeti nenotiek latviešu valodā, tas šķiet nesaprotami! Ja mēs sākam studijas latviešu valodā, kāpēc pēkšņi mums ir jāklausās krievu valodas lekcijas, ja skaidrs ka mēs nesaprotam. Un ja pasniedzējs nerunā latviski tad mums ir jāraksta iesniegumi un jākārto viss pašiem, lai gan skolai būtu jānodrošina tas mums. Šķiet ļoti netaisnīgi pret studentiem, kas maksā naudu, jo visi jau zin ka mēs esam latviešu grupa. Daudzi vieslektori vienkārši nerunā latviski. Daži pasniedzēji atsakās vadīt lekciju divās valodās jo tas aizņem laiku, bet mēs turpinām par to maksāt, bet gudrāki nepaliekam. Kā mācības var notikt bilingvālā valodā, ja neviens to neievēro, vai daži vieslektori par to pat nezina.
Apjomus uzdot ļoti lielus. Ja pasniedzēji mums neko nemāca un katrs priekšmets mums ir jāapgūst pašapmācības ceļā, skaidrs ka studentiem tas aizņem daudz vairāk laika, paralēli vēl kursa darbs. Lekcijas kas notiek krievu valodā, piemēram, inženieru psiholoģija un biznesa vadības pamati bija jaapgūst pašāpmācības ceļā no 0, pasniedzēji pat nevarēja ieteikt nevienu grāmatu latviešu valodā.
Ir pasniedzēja kas manuprāt neuzvedas ētiski priekš sava amata, seksuāli joki lekcijas laikā šķiet ļoti neadvekāti.
Es nestrādāju, studēju pilna laika, strādāju akurāti un kvalitatīvi manuprāt, bet pagūt šo visu fiziski nevar, tad atkal jāmaksā nauda par parādiem. Pasniedzēji neuzklausa studentus.
Priecājos ka pārnācu uz LU, žēl ka tik vēlu. BSA pazaudēju naudu un laiku.
Pasniedzēji tiešām vada lekcijas, visas lekcijas ir vērts apmeklēt! Apjomi ir atbilstoši.

Nevienam, nekad mūžā neieteiktu studēt BSA!

L Linda 27.06.2017

Arī grāmatvedība ir absurds! Pašam jākārto savs mācību plāns un visi papīri ko BSA nevēlas darīt! Protams dokumentācija mēdz kkur pazust.

M Mararita 28.02.2018

Pirms stāties šajā augstskolā, - vispirms izlasīju atsauksmes...Protams,..bija nepatīkami...
Bet tad sazinājos ar citiem studentiem..un tie atbildēja:" ..ja visu laikā nokārtot / gan eksāmenus, gan samaksu/ , - tad problēmu neesot...Protams, ka pašam ir jāseko līdz visam!
Noriskēju un iestājos BSA. Tagad esmu 3.kursā. Jāatzīst, ka tā arī ir. Proti, eksāmenus kārtoju laikā, samaksu veicu laikā un arī regulāri izņemu atzīmju sarakstu no Mācību daļas.
Protams, ka ir jomas, kuras vēl ir jākārto...

T tiberin 31.07.2018

Балтийская международная академия!
В общем, качество обучения в этом вузе оставляет желать лучшего. Есть там пара-тройка хороших профессоров, настоящих энтузиастов науки, но остальные так себе. К тому же, многие из них работают в академии по-совместительству, основное место работу у них другое и от этого страдает качество обучения. А многие вообще стараются не чему-то научить людей, а просто хотят завалить студентов.
Взять г-на Багирова, очень любил заваливать студентов, давал чрезмерно сложные задания. Однажды за контрольные поставил всей группе 2-3 балла. Что он хотел этим показать? Какой он умный и какие студенты тупые? Этим он показал в первую очередь свою тупость. Хотя что с него взять, он себе уже половину мозгов прокурил.
Другой пример - проф. Овлащенко. Вот это феномен! Экзамены принимает с таким видом, как будто делает людям великое одолжение. Сразу видно, что ему не нравится его работа. Ну так чего ты работаешь тут, увольняйся, если не нравится. Цепями тебя наверно там не держат...
И таких примеров много

T tiberin 31.07.2018

такие профы как александр овлащенко - это просто сказочные дураки. Как он там работает? Может его по блату туда приняли?

B bbaiba 25.01.2020

Будьте бдительны, преподаватели могут тырить ваши работы для написания своих работ или отдавать блатным, чтоб не писать им диплом а тырят ваш диплом а потом вам на защите скажут что у вас плагиат. Будете разбираться, но там покрывают они друг друга.
Такая преподаватель Р.Лукьянчик использовала работы студентов для написания своих. Юдина тырила чужие работы, для написания диплома Р.Милославскому, который двух слов связать не может и Юдина за него на защите говорила. А комиссия ничего, как будто так и надо, что препод за студента диплом защищает.