BSA - Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Šausmas!

Tas ir kaut kāds ārprāts ar šo augstskolu! Zinu, ka ne tikai man ir problēmas ar šo skolu. Nomācījos semestri, nokārtoju eksāmenus un nākamā semestra sākumā gāju pēc atzīmēm un man paziņoja, ka man nav nevienas atzīmes un atzīmes ir pazudušas, un vēl pie tam dēļ tā es esot atskaitīta no skolas. Skrēju pa galvu, pa kaklu pie pasniedzējiem un lūdzu, lai man ieliek atzīmes, divas vēl neesmu dabūjusi, jo pasniedzēji ir aizgājuši no skolas. Pēc pusgada nomācīta semestra BSA mājas lapā parādās finanšu parādnieku saraksts, es tur arī esmu. Eju skaidroties, man pasaka, ka mans parāds ir par veselu gadu, izdrukāju visu samaksāto un vēl iesniegumus,kurus esmu rakstījusi un aiznesu grāmatvedei, viņa apstrīd izdrukas no bankas un saka, ka neesmu maksājusi. Tās ir vienas šausmas, kas darās tai skolā, tik ļoti nožēloju,ka tur sāku mācīties, gribu pāriet uz citu skolu 2 kursā, bet nevaru, jo dēļ šiem parādiem man neviens nedos izziņu par to,ka esmu pabeigusi 1 kursu. Strādāju instancē, kurā man palīdzētu tikt galā ar šo problēmu ātri un efektīvi, bet nu man negribas vēl vairāk šo skolu nolikt un panākt, ka cilvēki uz turieni vairs neietu. Man vienalga, ka esmu samaksājusi šo prāvo naudas summu, bet esmu gatava iet prom, jo tā ir kaut kāda cilvēku izsmiešana vai, lielu cilvēku apstrīd nekompetenti cilvēki. Tā iet, kad neskatās, ko pieņem darbā. Uzmanieties, lai jums nesanāk tāpat kā man.

I

A Ass 15.08.2008

To, ka BSA ir pilnīgs sviests, es sapratu pēc divu mēnešu "it kā mācīšanos" tur. Gribēju studēt vides dizainu neklātienē. Lekcijas regulāri nenotiek, un to uzzina tikai tad, kad esi atkūlies caur visiem sastrēgumiem līdz turienei, par līmeni - kad mums pateica, ka kopozīcijā ir jāiegādājas 5. klases grāmatiņa "Kompozīcijas pamati", man vnk žoklis atkārās. Un kopš tās reizes es tur savu kāju neesmu spērusi. Bet smieklīgi ir tas, ka viņi mani joprojām nav atskaitījuši, bet sūta man visādas vēstules, ka man jāsamaksā par 2. semestri. Dīvaini, ka tos, kas maksā viņi atskaita, bet tos, kas nemaksā neatskaita... Šaubu nav, nevienam tur neinteresē, vai tu tur mācies vai nē, galvenais lai naudiņu ieskaita kontiņā.
Ja jums vajadzīgs tikai diploms un ir nauda, tad tik uz priekšu.

S sise 15.08.2008

miljie studentinji 100x paardomaajiet pirms izlemjat par labu shaj augstskolai!!! palasiet atsauksmes, pakonsulteejaties ar draugiem, pazinjaam...
naudinja nav mazaa un to pashu njemt un nomest zemee...brrr!!!
es nomaaciijos Ozolnieku filiaalee-jelgavaa vienu gadu, tad saaka pazust atziimes par ieskaiteem, pasniedzeeji arii mainiijaas pa nedeeljaam, direktors ljoti rupjsh, sekretariaats-vienkaarshi shausmas, apkaart krievu valoda, vienkaarshi bardaks...un galvenais nauda!!!
tagad, kaa gadu jau maacos citur, esmu apmierinaata-vadiibas attieksme vienkaarshi ideaala-zinojumi un atziimes uz e-pastu, konsultacijas forumaa...man vienkaarshi peec BSA liekas absoluuts briinums!!!
zheel, protams, par zaudeeto gadu, naudu un energiju, bet labi ka attapos laiciigi:-))
taapeec ieteikums jaunieshiem-kaartiigi apsveriet visus PAR un PRET!!!

M Mysterry 15.08.2008

Слушайте, я почитала что тут есть!!! И не знаю, что делать! Посоветуйте! Я закончила 4 курса не в Рижском филиале.Получила диплом.Хочу подать документы в магистратуру, которая находится только в Риге! Подскажите пожалуйста стоит ли мне это делать??? Вопрос к тем, кто там уже учится или учился!!!
Заранее Спасибо!

A alexa 15.08.2008

to: Mysterry!!!
Es personīgi, gan iesaku iet studēt kaut kur citur!!!
Pati studēju BSA pēdējā kursā-juristos, un doma, ja pabeigšu studijas veiksmīgi-HU:-)) tad maģistru gan vēlēšos iegūt citā augstskolā!!!
Bet pēc būtības katrs pats jau var izvēlēties:-))
Lai Tev veicas!!!

A Alisa 18.08.2008

Ak dievs! Es iestajos BSA! Pat nezinu ko man tagad domat un darit! Bet viena pazistama (tagad 3.kursa) tur macas un neko tadu sliktu man neteica. Nu ja, var but liemenis nav augsts, bet nu tas nav skola, tur pasam jamacas!

A Angelina 19.08.2008

Biju labākās domās par BSA!!!
Gribēju iestātes studēt šajā mācību iestādē, bet uzņemšanas komisijā saskāros ar briesmīgu attieksmi, attieksme kā pret lopu. Viņi visi tik augstsprātīgi un lepni, un tas pretīgais balss tonis uzskata, ka BSA ir labākā augstskola valstī un pašas baigās zvaigznes, bet nedomāju, ka tā ir.
Sapratu, ka BSA ir nekas cits, kā labs naudas peļņas avots tā īpašniekiem.

L li 19.08.2008

jaa es ieniistu to skolu un arii ljoti nozheeloju ka arto saseejos!!!
peec pusgada satpratu, cik zems tur liimenis un kaada tur nekaartiiba ar dokumentiem.. aizgaaju laigan atziimes bija labas -jo kaitinaaja tas, ka vieniigais, ko vinji grib ir savaakt muusu naudu un neko neiemaaciit.. tagad pec pusgada vinji man atsuuta milziigu reekjinu ar paraadiem.. vinji pat nepamana, ka cilveeks tur sen jau kaa nemaacaas.. man pat nav iespeejas tikt uz turieni, lai kko noskaidrotu.. un sazvaniit vinjus nav iespeejams.. ja sanaak -vinji nekad nerunaa latviski -pat ja tu neatbildi krieviski..
tas ir pretiigs naudas izspieshanas biznes.. kur nav nekaa kopiiga ar izgliitiibu.. pat pasniedzeeji netiek informeeti par izmainjaam un taadeelj vainu kavee vai vispaar neierodas.. lielaakaa dalja vnk aiziet...
..IENIISTU TO IESTAADI!!!

A abe 19.08.2008

Tagad tiešām nezinu, ko domāt.Esmu iestājusies 1.kursā, cerams, ka viss būs ok!

T toAbe 20.08.2008

miljais beerns-cereet jau tu vari!!! vai naudinju jau paarskaitiiji? varbuut tieshaam tev labaak buutu pamekleet citu augstskolu, jo prieksh kam tev bojaat savu nervu sisteemu-4 gadi nav joka lieta:-))
veelreiz un veelreiz-studenti, padomaajiet-vai tas ir to veerts?! palasiet atsauksmes?! nu, nevar buut taa, ka sliktaakais reitings rodas ne no kaa...
lai veicas-))

- ->Li 20.08.2008

Jelgavas filiale-ozolniekos ta pati situacija!!!
vienkarsi "uzhas" kas tur daras!
puse no musu juristu kursa jau macibas pametusi!
nezinu vai mes palikusie ari beigsim!!
vienkarsi "kasmars"!!

H hma 21.08.2008

Nu, es, kad man probleemas kaadas, iesledzu diktafonu, kad zvanu, visu ierakstu, klatiene ari var pat iznesamo pogas mikrofonu pielikt, tadu kaa podzina.mazu.
Par skolu neko nezinu.
Ja neesi macijies, bet naudu prasa, konsultejies ar juristu, iznaks leetak.Oficialu depesu jasuta ierakstita vestule, ar pazinojumu, un uz taadam vietam es eju ar jurisu liidzi, tad runasana cita.

T TAMĀRA 22.08.2008

Я УЧУСЬ В РЕЗЕКНЕ, МНЕ НРАВИТСЯ. ПРЕПОДАВАТЕЛИ ХОРОШИЕ, ВСЕДА ИДУТ НАВСТРЕЧУ. УРОВЕНЬ ОБРАЗОВАНИЯ ВЫСОКИЙ И ПРОБЛЕМ С ОПЛАТОЙ ПОКА НЕ БЫЛО.

T tohma 22.08.2008

aga, doma jau laba, bet ja ar BSA vadibu salecies tad par beigshanu vari aizmirst!!!
jelgava vispar- mafija kakaja;

K Kroxa 26.08.2008

Мне нравиться БМА.Получила диплом бакалавра по предпринимательской деятельности в этом году.Конечно есть свои пробелы в организации работы учебной части, но думаю так везде.Храните платежи и берите выписки оценок!Не сорьтесь с преподавателями.Прекратите жаловаться!Учиться надо во многом самостоятельно, читайте книги!

K kika 27.08.2008

cik dzirdeets no studentiem, kas jau beigushi sho skolu-labas atsauksmes. Un shos cilveekus par stulbiem nenosauksi.
Pati tg iestaajos un peec sheit lasiitaa paliek bail... :~(

I Inga 27.08.2008

Par šo skolu man ir izveidojies priekšstats, ka viss tur ir negatīvs un baigais bardaks!!!
Bet kā šī skola ir dabūjusi akreditāciju???
Es vēl plānoju šajā augstskolā mācīties maģistratūrā!

N nezinu 01.09.2008

Bsa ir ssuds..tur nav ko iet..bsa gavno ..europeiskoje gavno..tas kas raksta ka bsa ir labi, tie jau ir tikai tie kas megina cilvekus manit..es macijos bsa 1 kurss...mesls nauda vejaaa

A absolvente 03.09.2008

Esmu beigusi šo skolu šogad, vides dizainu, protams, bija dažādas grūtības, pagāja laiks kamēr varēja atrast kopīgu valodu ar sekretārēm, ar laiku jau piešāvos, es runāju latviski, viņa atbildēja krieviski un nebija nekādu problēmu, viss atkarīgas no paša attieksmes;) Aizstāvot diplomdarbu gan jāreķinās, ka no Tevis tiek prasīts tik pat augsts līmenis kā LMA uc. augstskolās, bet ja labi grib un ir vēlēšanās - ir iespējams šo skolu pabeigt ar cieņu!

- --->Absolvente 03.09.2008

Nesaprotu gan..
kaapeec sekretariaata darbinieces, kuras straadaa vienaa no LR augstakajaam izgliitiibas iestaadeem ne vaarda nesaprot VALSTS VALODAA!!! Tas vai nu ir stulbums, trulums vai spiitiiba!!! Savadaak to nevar raksturot!!!
Un te nu buutu darbinsh VALSTS VALODAS INSPEKCIJAI!!!
Ir tachu uzskaitiitas profesijas, kuraas valsts valoda ir obligaata!!!
Un sekretaaree, ticiet man-ar "kak zhiznj" vien nepietiek!!!
KAUNS!!!

N Nad 04.09.2008

БМА - это путь к диплому без знаний (во всяком случае в правоведении). Я учился уже будучи на практической работе и мог оценивать знания преподавателей. Могу сказать - очень плохо. Профессионалов мало - поэтому у вуза всегда проблемы с аккредитацией. Специально походил на лекции в магистратуре и констатировал, что, например, Рейнгольд читает одно и то же что на втором курсе, что в магистратуре - только там это называется "проблемы гражданского права". Багиров вообще плохо знает свой предмет и раздражается, если ему задают вопросы по предмету, но не по конспекту. А тест по нотариату он вообще списал с российских источников и, поэтому, там полно несоответствий с законодательством ЛР. 80% преподавателей - те же выпускники БМА, которые кроме родного вуза практики и не знают (типа Матвеевой или Юркевич).
Говорить про какую-то этику в БМА - смешно! То, что Огурцов или Багиров небезуспешно предлагают студенткам оценки за "особое отношение" - не легенда.
Верю Марине про скандал с отчислением за "недружбу" с Багировым - про это в свое время много говорили. Помню, что Никифорову на лекции по поводу защиты дипломов кто-то задавал вопрос про эту ситуацию (Багиров недопустил магистрантку до защиты, даже не читая её работу, но написав в рецензии, что у неё не хватает знаков в работе). Никифоров тогда отшутился, но сказал, что такая ситуация не возможна и что если работу отдали на рецензию, то это значит, что её уже допустили. Но на самом деле так было. На каком-то форуме я читал, что эта магистрантка сейчас судится с БМА. Интересно, чем закончилось... Желаю ей удачи!
А вообще в магистратуру БМА идут, в основном, кто уже работает, чтобы получить "корочку" и тогда - повышение по службе.
Очень важно знать какая у БМА аккредитация: у следующего после нас курса набирали на "юриста", а дали им "помощника юриста", т.к. вузу не дали аккредитацию.