BSA - Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Šausmas!

Tas ir kaut kāds ārprāts ar šo augstskolu! Zinu, ka ne tikai man ir problēmas ar šo skolu. Nomācījos semestri, nokārtoju eksāmenus un nākamā semestra sākumā gāju pēc atzīmēm un man paziņoja, ka man nav nevienas atzīmes un atzīmes ir pazudušas, un vēl pie tam dēļ tā es esot atskaitīta no skolas. Skrēju pa galvu, pa kaklu pie pasniedzējiem un lūdzu, lai man ieliek atzīmes, divas vēl neesmu dabūjusi, jo pasniedzēji ir aizgājuši no skolas. Pēc pusgada nomācīta semestra BSA mājas lapā parādās finanšu parādnieku saraksts, es tur arī esmu. Eju skaidroties, man pasaka, ka mans parāds ir par veselu gadu, izdrukāju visu samaksāto un vēl iesniegumus,kurus esmu rakstījusi un aiznesu grāmatvedei, viņa apstrīd izdrukas no bankas un saka, ka neesmu maksājusi. Tās ir vienas šausmas, kas darās tai skolā, tik ļoti nožēloju,ka tur sāku mācīties, gribu pāriet uz citu skolu 2 kursā, bet nevaru, jo dēļ šiem parādiem man neviens nedos izziņu par to,ka esmu pabeigusi 1 kursu. Strādāju instancē, kurā man palīdzētu tikt galā ar šo problēmu ātri un efektīvi, bet nu man negribas vēl vairāk šo skolu nolikt un panākt, ka cilvēki uz turieni vairs neietu. Man vienalga, ka esmu samaksājusi šo prāvo naudas summu, bet esmu gatava iet prom, jo tā ir kaut kāda cilvēku izsmiešana vai, lielu cilvēku apstrīd nekompetenti cilvēki. Tā iet, kad neskatās, ko pieņem darbā. Uzmanieties, lai jums nesanāk tāpat kā man.

I

A andrea 04.09.2008

Es piekrītu tiem, kuri ir neapmierināti, protams, viegli teikt, Jūsu problēmas negribat neejat, bet ir studenti, kuriem piemēram bija 1 vai 2 atzīmes vidusskolas atestātā ar negatīvu vērtējumu. Man personīgi pazīstami 2 cilvēki, nekur citur neņam, tikai BSA, viens protams pabeidza, bet arī pēdējā kursā, atsūtīja, pa pastu vēstuli, ka nav samaksāts, labi ka bija kvīts, pēc tam vēl pateica, ka īstenībā bija pārmaksāts, šausmas. Otram cilvēkam paveicās mazāk, noformēja mācības kredītā, atnāca vēstule, ka nav apmaksātas studijas, aizbrauca jautāt, kas par lietu, jo ir kredīts, tur teica, ka viss kārtībā, bet, kad pienāca sesijas laiks nepielaida pie eksāmeniem.Tā kā vērtējiet paši, iet tur mācīties vai nē...

L Ludmila 26.09.2008

Veelos pateikt, ka pati pabeidzu BSA sogad, visus 4 gadus macijos vakaru nodalaa, uzrakstiju diplomu un to aizstaveju uz 9!!! Protams, katraa augstskolaa var atrast miinusus, bet ja Tu esi atnacis iegut zinasanas un macities, neviens Tev netrauce...ja Tu velies halavu, pats vainigs, tad bus gan paradi, gan nenoliktas ieskaites un eksameni!!!

G gaišagalva:) 26.09.2008

Jā, es ar mācos šajā skola... par nožēlu mācos... skaitās datordizaina novirziens... :D:D:D ...bet visi studentu dokumenti... lekcijas... atzīmes uz k-kādām skrejlapām!!! Man no 5 semestriem tikai vienu reizi nav ierakstīts kāds lieks parāds...

Lekcijas nenotiek!!! Studentiem viens saraksts- pasniedzējiem cits...

...sekretariātā strādā cilvēki, kas valsts valodā nezin ne vārdu... (kur nu vēl vācu vai angļu)... skaitās starptautiskā... :D:D:D...

...lai man piedod krievu tautības studenti, bet, manuprāt, viņiem tur ir vieglāk!!!... latviešus tur neņem par pilnu...

...varbūt izklausās nieki... bet tiešām izbaudot ti visu uz savas ādas- ... riebjās pat tai skolai tuvoties...

G GaišajaiGalvai 26.09.2008

Es mācījos Jelgavā un tur situācija bija identiska!!! Sekretariāts vispār runāja tikai krievu valodā, pat nebija vēlēšanās runāt latviski!!!
Par to, ka nenotiek lekcijas bieži vien sapratām tikai pēc ierašanās!!!
Atzīmes par ieskaitēm un kontroldarbiem zuda, pēc tam tāds pasniedzējs vairs lekcijas nevada, ej nu viņu sameklē!!!
Skolas nauda arī, tad viņa ir samaksāta, tad nav, jāskrien pašam meklēt kvītis, ja ne, tad ieskaita parādniekos!!!
Bet pati neizturamākā bija a.god.direktora iedomīgā attieksme, par muļķiem mūs nosauca jau pirmajā lekcijā, kad pusstundu nevarēja noskaidrot "kto dezhurnij"!!!

Z Zāriņa 13.10.2008

Pēc vesela gada mocībām šajā iestādē veiksmīgi izstājos. Sākumā studēju PR Rīgā klātienē. Tur vēl bija samērā ok, bet lekcijas arī bieži nenotika, sesija -nu tā, īpaši jāpiepūlas nebija. Pēc tam, nākamajā semestrī personīgu apstākõļu dēļ biju spiesta pāriet uz Liepāju, kur pēc visiem pieejamajiem materiāliem spriežot, pasniedz identisku kursu-Sabiedriskās attiecības (PR).
Un tātad-jau pirmo reizi apmeklējot Liepājas fil. biju nepatīkami pārsteigta. Mācību daļā sēž kundzīte, tkas piepīpējusi visu jau tā smacīgo telpu un, protams, viņa arī nevar pateikt ne vārda latviski. :) Laimīgā kārtā sameklēju kādu visai laipnu latviski runājošu personu, kas man apgalvoja, ka neko par manu pāriešanu uz šo filiāli nezin, un ka vispār viņiem tāds kurss kā PR neeksistē! Jāpiebilst, ka neesmu pilnīgi bezatbildīga un esot Rīgā visus nepieciešamos dokumentus nokārtoju. Skaidrošanās starp Rīgu un Liepājas filiāli notika apmēram mēnesi, kura laikā man nebija iespējams uzsākt mācības izcilajā augstskolā! Kad pirmo reizi ierados uz lekciju un domāju, ka mani jau vairs nekas nespēj pārsteigt, maldījos, jo lekcijas, lai gan teikts, ka notiek bilinguāli, notiek tikai un vienīgi krieviski+70% pasniedzēju arī saprot latviski ne visai. Bet ar to nebūt viss nebeidzās. Kā jau iepriekš minēju, laipnā kundzīte man apgalvoja, ka PR kurss viņiem neesot, bet tas ir apvienots ar menedžeriem. Kā vēlāk izrādījās tas arī ir iemesls, kāpēc lekcijas notiek krieviski, jo šie redz visi esot krievvalodīgie!kuri visi ir krievvalodīgie! Pilnīgs sviests! Kaut kā izvilku pusgadu un ar smaidu uz lūpām pametu šo iestādi!

C COLD 16.10.2008

Manuprāt ir tā...ja vēlies diplomu bes zināšanām-lūdzu!Ja vēlies iegūt kādas zināsānas-lūdzuViss ir jūsu rokās...mīlīši!Par bardaku runājot-pašam jāseko līdzi savām atzīmēm, jo cik zinu, pastāv taču tādi SIMPi, kuros skolotājs ieliek atzīmi un kopija paliek studentam uz rokas...tas, ka pati čammājies un veselu semestri nevari dabūt atzīmi no skolotāja ir Tava vaina!
Ar samaksu man arī nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas!

Mani pilnībā viss apmierina...vienīgā lieta ir tā, ka savlaicīgi nepabrīdina par to, ka kāds lektors ir saslimis un lekcija ir atcelta...

Mēs esam atbildīgi paši par to, ko daram-iet, vai neiet uz lekcijām ir jūsu izvēle, gan jau sesiju nokārtosiet un kautkādas nebūt atzīmes dabūsiet, tikai jautājums, vai iegūsiet no tā kautko?Tāda ir šīs skolas nostāja!Un tas jau ir normāli, jo lielāka daļa bļauri ir tie, kas uz lekcijām nenāk, pēc manas pieredze uz lekcijām nāk tikai 10%...pārēie līdz sesijai sēž mājās un saka, ka tajā skolā neko nemāca!!!Lai jums veicas!

T todiaana 16.10.2008

Ai, Diaaninj;-))
Tik daudz gramatikas kluudas;-))
Veel jaamaacaas un jaamaacas tev pashai;-))

N nope 18.10.2008

Es ariii iestaajos shogad. Nu varbuut es esmu par sevi un savaam zinaashanaam paaraak augstaas domaas, bet tur vnk zinaashanu liimenis ir PAMATSKOLAS 5.klases tieshi taa. Visa informaacija, ko staasta ir dzirdeeta jau paaris reizes un krietni smalkaak pietam!
Es neieteiktu iet maaciities uz sho skolu. pabaighu semestri neklaatienee un naakamgad jaaiet uz skolu, kuraa zinaashanas buus pilniigi noteikti buus speeciigas.

S Svetlana 18.10.2008

Vēlos pateikt, ka šogad pabeidzu BSA. Pēc pabeigšanas veiksmīgi nokārtoju iestājpārbaudījumu Latvijas Universitātē. Pašlaik mācos LU prof. maģistrantūra dienas nodaļā. Varu pateikt, ka BSA ir normals pasniegšanas līmenis. Diemžēl, katrā augstskolā ir tādi studenti kas vienmēr ir neamierināti. Man personīgi 4 gadu laikā nebija nekādas problēmas ne ar parādiem, ne arī ar apmaksu. Piekritu viedokļim, ka ja tu patiešam esi atnacis iegut zinasanas un macities, neviens tev netrauce !!!

J Jol 19.10.2008

Nujau kādu laiciņu atpakaļ mācījos šajā augstskolā (tad tai bija cits nosaukums) - neko tādu man negadījās piedzīvot. Un arī maniem kursabiedriem nebija nekādu ķibeļu.

O onkq 19.10.2008

Komentēja: Irina 18-10-2008 [nosūtīt e-pastu]

UN VALSTS VALODAS GRAMATIKU TĀ ARĪ NEAPGUVĀT!
ATRADUŠIES TE Mg.:)

O onkq 19.10.2008

Komentēja: Irina 18-10-2008 [nosūtīt e-pastu]

UN VALSTS VALODAS GRAMATIKU TĀ ARĪ NEAPGUVĀT!
ATRADUŠIES TE Mg.:)

V Venera 23.10.2008

Милые латыши для вас все ВУЗы Латвии . Чего же вы идёте туда kur viss ir krievu valodā? Одним словом нацисты. Или вас в латышские вузы не берут из-за недалёкости? Противно было читать. Добрее и терпимее надо быть. А академия хорошая, сама туда поступила и ОЧЕНЬ довольна.

K KEITA 24.10.2008

ko tad sēdi šajā NACISTU zemē?! KAUNA NAV!!!

L Liene 24.10.2008

es nevaru neko sliktu pateikt par BSA jo pateicoties viņai atrisināju vienu problēmu, kas man bija savā augstskolā!!! Kurš te sūdzējās par Latīņu valodas ieskaites primitīvismu????? Mana augstskolā pie profesora Māra Strada bija jāzin 250 jēdzieni, plus vārdu locīšana visos laikos un izteicieni!!! ieskaite bij kā eksāmens, kas man liekas ir galigi garam, jo nevar likt saprast laikus un locišanu, ja tu nezini valodu kā tādu, tā ir tikai iekalšana no galvas!!! un lūk es nevareju nokārtot šo ieskaiti - eksāmenu un vēl ļoti daudzi nevarēja un tad aizejot uz BSA mani nosūtija pie ļoti jauka Latīņvalodas profesora, kas ir bijis šī Strada pasniedzējs studiju laikos un pie viņa es nokārtoju viens un divi, starpcitu viņš ar neatbalsta Strada centienus likt studentiem visu no galvas kalt lidz nesamaņai!!! Paldies BSA!!! Un vēl tādas problēmas, kā jūs sakāt pastāv visās mācību iestādēs manējā ar pastāvēja, ka pasniedzēji nebija izlikuši atzīmes par exameniem, bet no darba paspējuši aiziet!!!

L latviete 24.10.2008

apat dvacat pat!!! jesli kamu to nenravitsa to chto pashol v ruski vuz i tam svo na ruskom to eta ego prablemi!!! i Venera nenada tut pra nacistov stazu!!! tut net ni adnavo nacista est tolka beztalkovije ludi, katorije neznajut chivo sami hatat!!! a to chto tolka adin vuz dlja ruskih to eta nepravda ja uchilas v LPA u nas pol kursa bila ruskih i neadnav raza neslishala chtob ktota s kemta rugalsa i za nacionalnasti!!! takchto esli chelavek narmalnij to netu raznici ruski on ili latish, i takoi chelavek palid i s ruskimi i s latishami!!!

V Venera 25.10.2008

Я не говорю, что это страна нацистов, говорю лишь про отдельно взятых людей . И иногда другого латыша буду уважать больше чем русского. Но я думаю что у латышских людей есть куда больше вариантов где им пойти учится, и где всё будет на их родном языке.

L Ljubi4ka 03.11.2008

Es esmu BSA 3 kursa studente un kopuma esmu apmierinata ka tur macos!! Vajagt ari pasham sekot lidzi savam sekmem un vai tiesam viss ir apmaksats un atdzimes ieliktas! Protams katra skola ir savu plusi un minusi, tacu es nekadigi nenozeloju ka macos tiesi sheit! Nav ipasi jazubras, bet ari uz Haljavu navar ceret! Pasniedzeji ari daudz maz ok, protams ar daziem iznemumiem(bet ta ir katra augstskola)! Musdienas idealas skolas nav ka ari var teikit visas ir bardaks un izglitibas limenis novestj lidz kritiskam stavoklim, ta ka nav ko zeloties, bet drizak kautkas jadara!

J Jpils 05.11.2008

1.Studiju maksa - līgumā ir noteikts, ka studiju maxa var mainīties saskaņā ar oficiālās inflācijas līmeni (palasīt vajag). Jāpiebilst, ka studiju maksas pieaugums BSA pastāvēšanas vēsturē ir noticis tikai vienu reizi. Pārsvarā, par kādu maksu iestājas, ar tādu maksu arī beidz. Labāk paskatieties, ko dara LU un LLU - katru gadu pieliek prāvas summiņas.
2.Līmenis - visur ir bardaks. Nepatīk te, ej citur, bet neviens negarantē, ka tur būs labāk.
3.Krievu valoda - studējot krievu valodā, cilvēks (sevišķi latvietis) paaugstina savu pievienoto vērtību darba tirgū.
4.Bardaks - varbūt citur tā ir, bet, piemēram, Jēkabpils filiālē problēmu nav. Par izmaiņām lekciju grafikā tiek izlikts paziņojums mājaslapā vai atsūtīta SMS no interneta. Sekretāres ir laipnas - runā gan krievu, gan latviešu valodā (atkarībā no situācijas). Arī pasniedzēji ir pretīmnākoši, ja vien pats tādu attieksmi esi nopelnījis.
5.Vēl kādi jautājumi?

K KEITA 09.11.2008

-> Jpils
tad tev un parejiem studentiniem patiesham ir veicies!!!
es personigi studeju jelgavas filiale un man bija problemas, pie tam regularas...