BAN Baltijas Apdrošināšanas Nams - Negrib maksāt par CSN.

Apdrošināšanas kompānija ban lietas nr. Oc16/1853 atsakās izmaksāt godīgu atlīdzību apgalvojot ka es igors kapars ir daļēji csn izraisītajs pilnīgi ignorējot pieņemto lēmumu no valsts policijas ŗīgas reģiona pārvaldes (gaujas ielā15, rīgā) par administratīvā pārkāpuma lietu nr. Pc212328, kas uzsākta pret i. Kaparu par pārkāpuma izdarīšanu, kas paredzēta lapk149.4. Panta 14. Daļā izbeidzama, jo minētās personas rīcībā nav saskatāms administratīvā pārkāpuma sastāvs. Tātad pierādīts, ka šajā lietā es esmu cietušā persona. No cp puses esmu nevainīgs, bet ban izdomāja mani padarīt par vainīgu csn. Ar ekspertu bij saruna augstos toņos-sapratu ka visu darīs lai nemaksātu man pilnu atlīdzību. Uzrakstiju iesniegumu vadībai par šo situāciju. Vadība uz kontaktu neiet-atlīdzības administrātors ieteica sūdzēties. Par CSN man grib izmaksāt 416 euro-nekaunības kalngals. Laikam domā ka Honda accord, kurš nopirkts par 17000euro ir velosipēds. Neviens autoserviss par tādu smieklu naudu pat klāt nenāks. Palīgā!!!

I

Komentāri (5)

A annamarijamarija 17.10.2016

jūs esat tas kas uzbrauca Audi???

A annamarijamarija 17.10.2016

atvainojos, neesat īstais.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.10.2016

Uzrakstiet privāti - [slēpt]@inbox.lv! Palīdzēšu...

KassandraG 21.05.2018

Man tā pat lietā Nr OC18/1345 BAN nevar vairāk par mēnesi izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību! Maa auto stāv bez remonta. Atsūtīja vēstuli par izmaksu, kur pat nav noradīti datumi, kad būs izmaksāta dauda. Nesaku vēl par to, ka 30% ne par ko firma paņem sev, un man nepietiks remontam. Visi apdrošināšanas uzņēmumi, cik redzēju, 10 dienu laikā visu kompensē, un cilvēki jau atdod servisā savu auto. Es gaidu vairak par 30 dienām!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 26.05.2018

Šī sūdzība ir 2016.gada... :(

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes