Baltijas Apdrošināšanas Nams - Viltīgi apakšnoteikumi

Nebrīnieties kapēc BAN piedāvā visizdevīgāko cenu! Jo viņiem ir ļoti viltīgi uzrakstīts līgums ar ļoti pārdomāti slēptiem apakšpunktiem, kur gandrīz jebkurā gadījumā viss ir sakārtots tā, lai jūs savu apdrošināšanas prēmiju nesaņemtu vai saņemtu daudz mazāk, nekā jums pienāktos!Kā viens no piemēriem iz dzīves: iegādājoties KASKO, skaidri un gaiši, lieliem burtiem un cipariem rakstīts:Zādzības un laupīšanas paša risks O% (nulle procenti),Pilnīgas bojāejas paša risks O% (nulle procenti),Bojājumu paša risks 100,00LVLViss itkā skaidri un saprotami, zinu ko esmu iegadājies un ar to rēķinos. BET!Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, izradās ka nemaz nav viss tik skaidri un gaiši!Nozog man kāds Pid...ss spoguļu stikliņus. Skaidra lieta, pie mums tā ir jau pieņemta norma... noriju rūgtumu, zinu ka man ir KASKO ar Zādzības un laupīšanas paša risku O% (nulle procenti), dodos uz Antonijas ielu 23 pie sava "foršā" BAN pieteikt zādzību, kur pēķšņi man paziņo, ka tiks piemērots Bojājumu paša risks 100,00LVL apmērā! WTF?? Esmu parsteigts - kādā sakarā?! Izradās ka viņu "jaunajos neteikumos" estot apakšpunkts: 9.5.2.3. notiekot transportlīdzekļa daļu un/vai papildaprīkojuma zā-dzībai, tiek piemērots apdrošināšanas polisē norādītais bojājumu paša risks;Manuprāt ļoti negodīgi un tīša cilvēku apmānīšana.Un diemžēl šādi apakšpunkti, kur rakstīts ka "balts ir melns" un "zils ir tomēr zaļš" viņiem ir norma!Pirms izvelaties BAN, iesaku tomēr izlasīt visus viņu noteikumu punktus un arī apakšpunktus uz visām 12 lappusēm, un 3 reiz pārdomāt...Viss kas tiek skaisti piedāvāts apdrošināšanas polisē un pamatnoteikumos, pēc tam tik pat skaidri un nepāprotami tiek apgāzts pievienotajos "jaunajos" noteikumos - apakšpunktos. Jūtos piečakarēts un neaizsargāts! Neuzticos savam KASKO un šim kantorim.Droši palasiet arī citu cilvēku sūdzības!Trakākais ir tas, ka, ja esat pārdomājis un vēlaties atteikties no BAN pakalpojumiem, tad atlīdzību viņi neatgriež! Izņemot gadījumu, ja automašīnai tiek mainīts īpašnieks!

G Gatis 27.05.2014

Draugs vai draudzene, man tevi būs jāapbēdina. Šādi noteikumi (detaļu zādzības gadījumā piemēro bojājumu pašrisku) ir visiem apdrošinātājiem, izņemot Baltu. Piekrītu, ka BAN ir sūds, bet šajā gadījumā bočkas tiek mestas nepamatoti.