Baltijas Apdrošināšanas Nams - Ļoti slikta attieksme

Biju veikusi ostas apdrošināšanu uz gadu pie šīs kompānijas. 3 mēnešus pēc apdrošināšanas veikšanas izbraucu ārpus Latvijas robežām un biju aizmirsusi izprintēt apdrošināšanu. Igaunijas ceļu policija draud ar 400€ lielu soda naudu. Zvanam apdrošinātājam, nosaucam e- pastu un lūdzu atsūtīt informāciju par apdrošināšanu, laipni atbild, ka tūlīt būs. Gaidam, gaidam, gaidam un nesagaidām. Tà bija 5 diena, bet vēl darba laiks ( ap 15.00). Pienāca 1 diena, e pasts, protams, nav. Atkal zvanu, stāstu situāciju, bet meitene no Baltijas apdrošināšanas nama vienkārši nomet klausuli. Klients svarīgs tikai līdz brīdim, kamēr pārskaita naudu, pēc tam viņus vairs nekas neinteresē.

N

S sandris.s 08.12.2017

tieši tā - Klients svarīgs tikai līdz brīdim, kamēr pārskaita naudu, pēc tam viņus vairs nekas neinteresē.
BANs uz pārējo fona īpaši izceļas :(