Baltijas Apdrošināšanas Nams - Krāpšana

Krievu mafijas kantoris, kurā darbojas latvju bāleliņi. Kuriem par grašiem ir uzdots uzdevums, pēc iespējas vairāk piesaistīt iemaksas, un pēc iespējas mazāk izmaksāt, jeb kurā gadījumā. Pirms tur apdrošināties painteresējaties kam pieder, un kas strādā šajā Baltijas AbPI-Ju namā. Arī man pēc CSN Kasko gadījumā atteica. Kādus tik ieganstus neminot. Pat piedāvājot variantu, ka ja viņi man nolemtu izmaksāt, vai es būtu gatavs parakstīt dokumentāli, ka turpināšu ar viņiem sadarbību. Jo viņi neesot vēl pietiekami uz mani nopelnījuši, lai varētu izmaksāt zaudējumu summu. Murgs, un absurds.

07.03.2019

NeWVeL 08.03.2019

Saima pa 30 gadus savu visu pardeva! Viss jau pieder citiem

Oļegs Zatlers 08.03.2019

Var kaut ko konkrētāk par atteikumu? Kas notika, kāds atteikuma iemesls? Citādāk tukša sūdzība.