www.sudzibas.lv Baltijas Apdrošināšanas Nams Klientu maldināšana / OCTA gadījums

Baltijas Apdrošināšanas Nams - Klientu maldināšana / OCTA gadījums

Dienā, kad notika avārija (ne manas vainas dēļ) , ierados Baltijas Apdrošināšanas Namā ar saskaņoto paziņojumu. Aizpildīju nepieciešamās formas un bija iespēja izvēlēties remontu vai naudas kompensāciju. Jautāju darbiniecei vai ir iespēja uzzināt kompensācijas summu un pēc tam izlemt vai gribu naudu, vai remontu. Sieviete pateica, ka varu izvēlēties naudas izmaksu un brīdī, kad uzzināšu summu (saņemot sms) , varu ar viņiem sazināties un pieprasīt remontu. Pēc 8 dienām saņēmu sms un secināju, ka summa ir neadekvāti zema, zvanīju uz ban un protams saņēmu paskaidrojumu: "nezinu, kas jums to ir teicis, bet mēs tādas lietas nepraktizējam". Paskaidroja, ka principā tas ir iespējams, bet lēmums jau ir pieņemts un manā gadījumā viņi vairs nemainīs pret remontu, lai laboju par to naudu, kas man būs ieskaitīta kontā. Ko nu piebilst, ka summa ir 70% no tāmes, ar ko nepietiek oriģinālo detaļu iegādei un tas ir neskaitot ritošās daļas bojājumus, kas nebija sākotnēji pārbaudīti. Principā par remonta un detaļu kvalitāti uzreiz rodas aizdomas. Kad jautāju atteikuma iemeslu, atbildēja, ka nedarīs un viss. Neiesaku šo kantori nevienam, darbiniekiem vispār nevar uzticēties, atklāti melo sejā un smaida, bet pēc tam attiecas kā pret ļaunāko ienaidnieku. Sajūta, ka mūsu pelēkās pelītes par kapeikām lielo kungu vārdā ir gatavas čakarēt savu tautu.

21.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

A aicis24 21.11.2019

Tāda jau ir apdrošinātāju būtība,apčakarēt klientu.Kaut vai tu būtu piekritis viņa remontam,viņi jau nebūtu likuši jaunas detaļas,ja šrotā neatrastos tava detaļa,tad tiktu no Ķīnas pasūtīta lēto galu detaļa,kurai nebūtu tā labākā kvalitāte.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes