Baltijas Apdrošināšanas Nams - Kasko

Meļu un krāpnieku kantoris, KASKO līguma nosacījumi ar zemūdens akmeņiem. Nopirku KASKO, menedžere tik laipna, pat pati atbrauca pie mums uz mājām, lai tikai dabūt līgumā parakstu. Bet tiklīdz vajag reālu palīdzību, uzreiz sākās problēmas.
Bija situācija, kad automašinai kaut kas notika un nevarēja turpināt kustību, izsaucām evakuātoru, kurš pēc līguma ir iekļauts, bet netika izskaidrots, ka līdz pirmajam servisam, nevis klienta mājām vai norādītajai vietai. Jo mašīna bija ārpus Rīgas, brīvdienā, kad servisi nesatrādā, kā rezultātā nācās samaksāt 80 eiro par to, lai auto nogādāt līdz servisam Rīgā. Paveicās, ka bijām bērnus atstājuši pie vecvecākiem, jo evakuātors nodrošina tikai ar divām sēdvietām blakus šoferim.
Attieksme nelaipna, slikts serviss, ļoti laipni un saprotoši līdz brīdim, kad parakstīsiet līgumu. Sazvanot menedžeri, izrādījās, ka pati darbiniece nezināja KASKO līguma nosacījumus, jo izbrīnījās, kāpēc no mums tika paņemta nauda.
Situācija var būt vai nu pozitīva vai nu pamācoša. Manā gadījumā pamācoša.

D

Z zilais valis 12.07.2018

Ja Jums auto izbeigtos Lietuvā vai Vācijā, arī domātu, ka evakuators līdz mājām pienākas?