Baltijas Apdrošināšanas Nams - KASKO

Neizvēlieties Baltijas apdrošināšanas namu (BAN) kā apdrošinātāju!!! Nekad nevajag izvēlēties lētāko produktu, bet es to tomēr izdarīju, nožēloju. Man šis ir pirmais KASKO gadījums. Kamēr jāmaksā prēmija viss notiek ļoti korekti un ātri, bet tikko ir vajadzīga atlīdzība/remonts lietas notiek ar nepamatotu aizkavēšanos. Manai mašīnai uzskrēja stirna un trīs nedēļu laikā man ir tikai zināms kur remontēt, bet norīkojuma vēl nav. Cerams mēneša laikā norīkos kaut kur saremontēt plus remonta laiks.IESAKU IZVAIRīTIES NO BAN !!!

K Krishinjsh 20.12.2013

Iesaku vienmēr ņemt naudu nevis labot. Man arī ir šis apdrošinātājs, nekādu problēmu ne reizi nav bijušas.

K Krishinjsh 21.12.2013

Tas tā pat ir izdevīgāk nekā labot auto!! Man ir 16 gadus veca mašīna, nesen stāvlaukumā viena sieviete izbraucot trāpija pa manu aizmigurējo bamperi, no sadursmes radās neliela švīka, kuru pat grūti pamanīt, principa pēc aizbraucu pie apdrošinātāja un dabūju 50 LVL, sorry, bet uzskatu, ka tā pat biju ieguvējs šajā situācijā..

D Dabairskaista 29.12.2016

Cilvēki, kāpēc Jūs esat tik dīvaini? Gan mājaslapā, gan LTAB ir rakstīti noteikumi cik ilgā laikā apdrošinātājiem ir atļauts izskatīt lietu un tml. Praktiski visās apdrošināšanas firmās ir vienādi laiki un visi uzņēmumi to ievēro, bet Jūs sākat raudāt jau otrajā dienā, ka Jums neko neizmaksā.

D Dabairskaista 29.12.2016

Un Jūs aizmirstat, ka iegādāties polisi vai kad runa iet par prēmijas apmaksu, tas ir 10x vieglāk, nekā atlīdzības lieta.

I Inita A 24.04.2017

Izmantojiet brokeru pakalpojumus. Polise būs korekta, ielikšu vislielāko atlaidi, vislabākos nosacījumus un palīdzēšu sakārtot izmaksas, lai nebūtu atteikums. Strādāšu kā Jūsu privātais brokeris, kuram varat zvanīt 24h diennaktī . Nekas papildus nav jāmaksā, tikai par polisi. Zvaniet 22070610