www.sudzibas.lv Baltijas Apdrošināšanas Nams Kārtējais KASKO atteikums.

Baltijas Apdrošināšanas Nams - Kārtējais KASKO atteikums.

Sveiki cienījamie autotransporta īpašnieki ! Divos gadījumos no trim man atteica KASKO izmaksu ! Nu pilnīgs idiotisms ! Nevienam neieteiktu apdrošināties BAN (Baltijas apdrošināšanas nams). Nevarēsiet tik viegli tikt pie kompensācijas....vai ja izmaksās, tad smieklīgu summu tikai. Man izmaksāja 166 latus- par kuriem vajadzēja mainīt visu auto priekšu ! Servisā es samaksāju 580 latus...tātad 414 latus es maksāju no savas ne tik biezas kabatas...Daudzus gadus es biju BTA klients. Bet uzķēros uz BAN -lētāko uz to brīdi kompāniju.....tagad nožēloju....Vēl man BAN līgums ir gandrīz 4 mēneši, bet es negaidīšu, iešu atpakaļ pie BTA. Ja ir vēlme vairāk ko uzzināt , tad varat droši zvanīt 22150190