Baltijas Apdrošināšanas Nams - Interesanta darba vieta

Visai interesanta pieredze šajā uzņēmumā. Un interesants nodaļas vadītājs. Nostrādāju šajā uzņēmumā 4 mēnešus. Kā jau zināms pārbaudes laiks ir 3 Mēneši. Pēc nostrādātiem 3 mēnešiem neviens neko neminēja par neapmierinātību ar manu darbu. Lieki piebilst arī to, ka darba procesa laikā nekad neviens nenorādīja uz to, ka ir kļūdas veicot darbu. Tātad kad jau bija pagājuši 4 Mēneši 1. Augustā atnāk nodaļas vadītājs, gandrīz darba dienas vidū ar abpusējo vienošanos par atbrīvošanu no darba. Uz jautājumu kāpēc tāds lēmums, tikai atbild, ka ''mēs'' nolēmām, ka mums neapmierina tavs darbs. Tad cik adekvāts ir darba devējs ja nespēj paskaidrot atlaišanas iemeslu? Vai varbūt šim uzņēmumam pašiem nekas nav skaidrs? Par šo gadījumu ir uzrakstīts iesniegums darba inspekcijā, kur jau ir saņemta atbilde par to, ka uzņēmums ir izdarījis pārkāpumu un uzsākta administratīvā lieta. Šo rakstu ar ideju, ja kāds vēlas šajā uzņēmumā strādāt, tad padomājiet 2x vai šis būs tas ''godīgākais darba devējs''.

08.08.2022

P