Baltijas Apdrošināšanas Nams - Atlidziba

BANaa strada nevis specialisti, bet skolnieki, kuri nemak sniegt precizu informaciju. Viens saka vienu p atelefonu, kad atbrauc uz vietas (Antonijas ielaa), tad jau dzirdi citu versiju. Un sanak, lai uzrakstit pieteikumu atlidzibas sanmeshanai, tev vajag tam veltit visu dienu!!!! Un tad vel MENEI gaidit, kad vinji sniegs atbildi, labi es saprotu, ja runa iet par tukstoshiem, bet ne jau par 50 EUR!!!! Un tad vel, ja tu uzdroshinies uzzvanit un palugt paskaidrot kaa tas ie riespejams, ar tevi runas tada tonii, it ka es esmu parada tieshi tam operatoram, kas ar mani runa! Nerunajot par to, ka vinja var pateikt: Tas ir JUSU problemas! IDEALI!!!!Neiesaku izmantot sho uznemumu, vinji vispar nerunpejas par savu reputaciju! Tas nozime, ka viniem nevajag klientus!Nu lai tad viniem veicas!