www.sudzibas.lv Balticom Krāpšana lielos apmēros

Balticom - Krāpšana lielos apmēros

Kad man beidzot bija noriebies Balticom serviss, nolēmu mainīt pakalpojumu sniedzēju uz TET. Noslēdzu līgumu un zvanīju viņiem, lai atteiktos no pakalpojuma. Zvana laikā man piedāvāja pakalpojumu ar atlaidi. Pateicu, ka es apdomāšu piedāvājumu, bet darbinieks aktīvi mēģināja mani pierunāt uz darījuma noslēgšanu, teica ka es varēšot apdomāt līgumu un pieņemt lēmumu un 14 dienu laikā tāpat atteikties varēšu. Nosaucu tikai personas kodu, man atsūtīja līgumu un tad paliku domāt. Pēc trīs dienām zvanīju, lai pateiktu savu gala nostāju un vēlējos atteikties, tajā brīdī sākās nākamie brīnumi. Man pasaka, ka atteikties nedrīkstot, līgums pārslēgts un viss. Par jebkādām lietām teica, ka nedrīkstu lauzt līgumu, ja iešu prom, maksāšot soda naudu virs 200eur.
Neuzticieties nekam, ko sola uzņēmums, arī ja jums sarunā sola, ka jums ir pāris dienu atteikuma tiesības. Darīs jebko, lai piedzītu naudu no jums. Tālāk jautājums tiks risināts patērētāju centra.

19 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 11 st atpakaļ

Sveicināti!
Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, atsūtiet lūdzu Jūsu pieslēguma adresi vai klienta numuru.

Ar cieņu,
Balticom komanda.

1

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus