Baltic Timber - Krāpniecība

Kokvedēju firma ar 10 gadu pieredzi meklē autovadītājus, kurus var apvest ap stūri (drā$t) pēc pilnas programmas. Algas pārskaitījums regulārs, bet naļiku Andris Dziedātājs izmaksā un ietur, kad vien ienāk prātā, bet ja ar to vēl nepietiek Andra sirdsāķītis, labā roka Ruslans (Artūrs Drozds) Jums sačakarēs visu dzīvi vienā mēnesī. Latvijas un Lietuvas policistiem Jūs būsiet labs draugs. Nu ja Jums vēl ar to visu nepietiek , tad ir mehāniķis (Sergejs Konstantinovs), kas pierakstīs visas jūsu uzvilktās skrambas, par ko Andrim ir liels prieks atvilkt no naļika.

T trucker3 11.11.2015

Pilnīga taisnība. Man arī sanāca laiciņu tajā kompānijā pastrādāt. Līdz 50 eur sodus (legālos un nelegālos) katru nedēļu atod. Ja esi iekritis pa lielo, tad ir dimbā. Cik zinu vēl nevienam nekas nav samaksāts, baro tikai ar solījumiem ka Dziedātāja kunga jurists tur kaut ko darot. Dažam šoferītim ir jau pat pa 3 lielie sodi(apmēram 5000-6000 eur kopā). Ja pastrādā un sadomā iet prom, protams netiek izmaksāts pilnīgi nekas. Parasti jau ja kādu laiciņu esi strādājis, Dziedātāja kungs ir pamanījies vismaz kādus 2000 eur paturēt neizmaksātus, tā ka pametot kompāniju tie tā arī jāaizmirst.