Baltic Taxi - Vardarbība

Tās meitenes, kuras vēlas strādāt par taxistēm, lai ir gatavas atstrādāt izklaides direktoram personīgi. Va vels labi iekārtojies... Un piķi grābj kaudzēm jav ar jauno divatā. Bet vispār teikšu lieli lohi, nu bet lieli biznesmeņi.

U

E Eseseseseseseses 15.07.2010

tu vari normaali un skaidraa latviesu valodaa izklaastiit savu suudziibu??!

N nensi 15.07.2010

Laikam pārkarsis cilvēciņš... :))

L Leons 15.07.2010

Man izskatās, kad kāds sāk uztraukties, un vēl, tā uzruna uz TU man liekas vulgāra. Ētika kungi, tomēr ir jāzin, un pedofīli ir jāsēdina...

Nensi, speciāli tev.

Nav dūmu bez uguns, ja nemaldos, tad jav ir ierosinātas lietas!!!

E Eseseseseseseses 15.07.2010

tavi komentaari, leon, ir tik pat murgaini kaa teemas teksts. tu pats saproti, ka ar saviem neskaidrajiem tekstiem smiekliigs paliec. seit komentee garlaiciibas maaktie 'stata' komenteetaaji nevis kaut kaadi 'air baltic' prieksnieki-negeelji, kuriem izlasot tevis rakstiito, bail palicis...varbuut arii paliktu, ja vien speetu saprast rakstiitaa jeegu!

L Leons 15.07.2010

Laikam jau tev ercen ir doma par ko es rakstu, tad jav tu tā neceptos... Ko sāk pakaļa degt, partijas ieliktais mērgli!!!