Baltic Taxi - sviests!

Izmēģināju pirmo un pēdējo reizi šos takšus...neizsniedz čekus, nelaipna attieksme, taksis jāgaida stundām!!! dispečeri nemākulīgi [slēpt]@ ! Pie tam dzirdēju ka šie tur bez darba līguma strādā pie tam naktīs un vairāk kā atļautās darba stundas - neko labu tas neliecina par šo kantori/// Lady taxi superīgākais pakalpojums, draugiem ieteikšu tikai šos takšus ;)

G

I ilma 01.09.2010

Es gan nepiekrītu. Esmu izmēģinājusi braucienus ar dažādu firmu takšiem. Baltic Taxi ir vislabākie. Nekādu problēmu ar čekiem. Ļoti laipni šoferi. Pamēģiniet pabraukāt ar Alviksu, tad būs ar ko salīdzināt :)

L lopesa 01.09.2010

es arī nepiekrītu, baltic taxi ir the best, jo pirms tam braucu ar dažādiem sūdainiem taxiem, un tad cenas aukstas, tad piesmēķēts, tad taxisti puņķainie, bet kad iesāku braukt ar baltic taxi, tad es tikai īsti sapratu, ko nozīmē braukt ar īstu taxi. paldies baltic taxi! :)

A AIGARS 01.09.2010

Tāda kreisā firmele tik ir. Katrs grib vairāk sev kabatā. Jauks čalis strādā uz 9 mašīnas! par dāmām esmu dzirdējis, ka var ne tikai naudā, bet arī...

I Ilze Dobele 20.09.2010

ne, nepiekrītu.Taksisti ir ļoti laipni, lēti un zdāča vienmēr ir!!!

S Sindy 21.03.2011

Baltic Taxi firma ir visslabākā un viss laipnākā, kas vien var būt salīdzinot ar citām taksistu firmām.
Tagad tikai ar šo baltic taksi braukāju, jo tur ir komforti un ļoti labi šoferīši.
Tās ir visas muļķības, ka ir nelaipna attieksme.