www.sudzibas.lv Baltic Taxi Pateicība Baltic Taxi šoferim Jānim Lēmanim

Baltic Taxi - Pateicība Baltic Taxi šoferim Jānim Lēmanim

Izsakām pateicību Baltic Taxi šoferim Jānim Lēmanim par sagādāto emocionāli patīkamo pārsteigumu, uzdāvinot braucienu no Dzemdību nama līdz mājām. Braucām mājās ar zīdainīti, pirms tam 40 minūtes nogaidījām citu taksometru firmu- Panda taxi (kas citas reizes bijusi ļoti operatīva, bet ne šo reizi), ko dzīvesbiedrs bija laicīgi izsaucis. Nolēmām vairs negaidīt Pandu un izsaucām pirmo firmu, ko ieraudzījām internetā. Baltic Taxi, pirmkārt, uzzinot, ka braucam no dzemdību nama, pajautāja, vai vajadzēs sēdeklīti un ļoti operatīvi - 10 minūtes bija jau klāt pie Dzemdību nama. Kad aizbraucām līdz mājām, šoferis Jānis (ļoti smaidīgs un jauks cilvēks) uzdāvināja mūsu meitiņai šo braucienu. Tas tiešām bija ļoti patīkami. Paldies!

19.11.2018

V V.k.k. 27.10.2018
Kavējas

Kavē un melo!

miss Veronica 19.11.2018

Tiksimies ?)) Mani sauc Veronica, man ir 19, slaida, jautra un pavisam pieticīga ))
Foto un tālrunis anketā --->>> http://18pop.tk