www.sudzibas.lv Baltic Taxi par šofera attieksmi

Baltic Taxi - par šofera attieksmi

10.februārī atlidojot no Brēmenes, lidostā devāmies pie Baltix Taxi (iepriekš internetā par 8 Ls bijām iegādājušies kuponu braucienam ), šoferis norādīja, ka būs jāpiemaksā.Pajautāju, kāpēc?
Tāpēc, ka busiņš. Teicu, ka 3 varam braukt ar nākošo mašīnu. Tad šoferis vēlreiz pārjautāja, kur īsti Sarkandaugavā mēs dzīvojam.Tad teica, labi brauksim. Pa ceļam vienam no mums vajadzēja izkāpt. Mēs jau domājām, ka tik nelaipnam un neatsaucīgam šoferim, labāk to nejautāt. Bet draudzene tomēr pajautāja un šoferis viņu izlaida pa ceļam. Aizbraucot līdz galamērķim un ņemot savas somas no mašīnas, dabūjām vēl noklausīties neapmierinātajā šoferī par to, ka, ja viņš izlaiž 1 pasažieri pa ceļam, tad atsākot braucienu, tas jau ir jauns brauciens, par kuru jāmaksā. Taksists atklāti demonstrēja savu nepatiku pret mums kā klientiem, sapratu, ka viņam nepatīk šie kuponi, jo netiek veikti skaidras naudas norēķini, no kā viņš varētu gūt lielāku labumu. Baltic Taxi tomēr vajadzētu pievērst lielāku uzmanību personāla atlasei.
Ar cieņu,
Juris

J

A aleks 14.02.2011

Jums vajag saprast to ka vini tikai par so braucienu sanem 8 ls bet istenibaa ir jamaksaa vairaak! vinam sanak benzina to nobraukt a pasham paliek kapeikas! es tiesi ar vienu no baltic taxi runaju par siem kuponime! tur nevajag par vainigiem uztaisit taxistus bet gan firmu, jo mainjas nauda salidzinosi ar citiem taksiem ir loti liela !!

M Māris 15.02.2011

Ja firmā ir savs mārketings tad pie tā nav vainīgi pasažieri un ja šoferis grib ko ņurdēt par savām problēmām tad lai iet pie saviem darba devējiem ar tādiem ākstiem nav ko ielaisties iet pie cita šofera vai ja tas nelīdz tad jāzvana operātoram

R Run 17.02.2011

Un beigās izrādās vainīgs klients par to ka nopircis kuponu un par to ka Baltic Taxi pieņem darbā kretīnus - vecos taksistus. Tā taksistu purnu šķobīšana un burkšķēšana ir tipisks padomju stāsts - drīz Baltic Taxi neatšķirsies no pārējām kretīnu firmelēm.

D Delete 19.02.2011

Tai firmai sen jau vajadzeja nospiest taustiņu "Delete"

K Kate 21.02.2011

Dorogie moi. Ne nuzno pokupat kkota v meshke! POinteresujtes snachalo. A kogda chto-libo pokupaete vinternete objazatelno chitajte, chto napisano menkim shriftom. Pokupaja Boltic Taxi vauchery, vy oplachivaete poezdku iz punkta A v punkt B. Esli kto-to po-doroge vyshel - eto i byl punkt B!!! I s momenta, kogda mashina tronulas vy platite po-schetchiku. No povedenie shofera etov ljubom sluchae ne opravdyvaet.

Z zigis 03.12.2011

Nesaprotu - uz kupona rakstiits : viena iekaapshana, viena izkaapshana - kas tur nesaprotams?