www.sudzibas.lv Baltic Taxi Nekorekta informācija

Baltic Taxi - Nekorekta informācija

Sestdien, 2012.g. 20. oktobrī, iznākot no lidostas termināļa, noskatīju, ka taksometru izvēle iespējama starp "zaļajiem" un "sarkanjiem". Atšķirība ir iekāpšanas nolīgšanā (abām firmām uz durvīm skaidri uzrakstīti tarifi)- sarkanajiem- Ls 1,20, zaļajiem- 1,00. Tarifs abām vienāds- liekas, 0.45ls/km bija...
Cenas apsvērumu dēļ izvēlējos zaļo;)
Tad nu iekāpjot, vadītājs piefiksēja manu iekāpšanu ar 1.50 Ls. Uz manu jautājumu: " Kādi tad jums tie tarifi ir- uz durvīm ir cits tarifs!" vadītājs sašutis atbildēja, ka nekas cits tur rakstīts nav un iebakstīja ar pirkstu panelī. Tur balts uz melna bija tas pats tarifs, kas uz durvīm un blakus maziem burtiņiem- ārpus pilsētas, lūk, ir citas cenas: iekāpšana Ls 1,50, bet braukšana- Ls 0,50 par km. Tā kā nebiju pārliecināts par to, ka uz durvīm ir tikai viens tarifs, turpināju ceļu.
Tālākais ceļš gan pagāja saspringtā darbā jo vadītājs nepārtraukti pa mobilo tel. zvanīja kolēģiem un interesējās, kurš no viņiem var aizbraukt uz vietu "X" paņemt klientu...
Jā, plkst 11 no rīta vadītājs vēl nebija paspējis ievietot savu vizītkarti tās turētājā...
Atvadoties, vadītājs par mani jau bija aizmirsis, jo steidzami bija jāmenedžē klienta paņemšana vietā"X".
Rzultātā kopējais iespaids: 3- pēc 10 ballu skalas.

Jautājums Baltic Taxi:
"Vai pasažierim iekāpjot taksometrā ir jāpārjautā par norādīto tarifu atbilstību braucienam, jebšu tas būtu vadītītāja/firmas pienākums?" Jebšu uzņēmuma prioritātes ir citas?
Nākamreiz nepārprasīšu, bet vedīsiet pēc tarifa, kas uzrādīts tur, kur to lasa klients PIRMS izdara izvēli.

L

Komentāri (2)

L lindaa 23.10.2012

Uz visiem lidostas taksometriem ir norādīts gan tarifs braucieniem no lidostas, gan tarifs braucieniem Rīgā. Šajā gadījumā, pasažiere pamanījusi tikai pamata tarifu.
Arī 'sarkanajiem' ir divi tarifi, braucienim Rīgā un braucieniem no lidostas.
Jebkurā čekā arī ir norāde par taksometru ar kuru veikts brauciens.

M murila 01.12.2012

Tur jau tā lieta, ka uz zaļajiem nevar redzēt tarifu, kas paredzēts no lidostas, nevar redzēt tāpēc, ka uzlīmēts uz durvju izliekumu ar gaiši pelēkiem burtiem un ja kaut kāda gaisma spīd virsū, tad tur vispār neko nevar saprast...tīri domāts cilvēku maldināšanai. Ja salīdzina tarifus ar sarkanjiem, tad atšķirība būs laikā, tas attiecas arī uz pilsētas tarifu...sarkanie jebkurā gadījumā sanāk lētāki, ja protams nebrauc ar zaļiem pāris kvartālus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes