www.sudzibas.lv Baltic Taxi neatbrauca taksis

Baltic Taxi - neatbrauca taksis

Cilvēki uzmanāties!!! Ja Jums ir svarīgas tikšanās, pasākumi, lidojumi utt., mēs neiesakām izmantot Baltic Taxi pakalpojumus. Viņi vienkārši Jūs "uzmetīs".
Situācijas izklāsts.
Vakar (14.12.2013) tika pasūtīts Baltic taxi uz plkst., 19.30 uz Mārupes ielu (nr...) (Mārupes un Liepājas ielas krustojums), plkst., 19.45 tika zvanīts uz kontakta tālruni, ar jautājumu, kur ir mūsu pasūtītais taksis, uz ko meitene atbildēja drīz būs gaidiet. Nogaidot līdz 19.55. paņēmām citu taksi. Baltic Taxi pat neatzvanīja un neatvainojās, vienkārši pazuda. Rezultātā tika nokavēts pasākums Gada Balva Basketbolā 2013 (Latvijas Basketbolam 90).
Neiesakām izmantot šīs firmas pakalpojumu un paši arī vairs neizmantosim, tas bija ļoti nekompetenti un neprofesionāli no viņu puses.

D