www.sudzibas.lv Baltic Taxi Lielisks serviss un attieksme!

Baltic Taxi - Lielisks serviss un attieksme!

Pārmaiņas pēc šajā vietnē lai iet lieliska atsauksme. Vakar biju braukusi ar baltic taxi šoferi - dāmu vārdā marika. Situācija bija nestandarta - bija jātiek no lidostas uz koncertzāli kopā ar ielidojošo mūziķi, kuram pirms koncerta kavējās lidmašīna, tāpēc izvēlējos baltic taxi, pieļaujot, ka uz to varēs paļauties labāk. Absolūti nepievila - tikam transportēti laikā, ar lielisku servisu, mierinājumu par to, ka viss ir kārtībā un paspēsim, un visnotaļ apmierinošo rezultātu.
Baltic taxi, paldies jums par to, ka jums ir tāda marika - lūdzu, novērtējiet viņas darbu, pretīmnākošo attieksmi un profesionalitāti. Zelta vērts darbinieks!

15.03.2019

A Armands Lagons 08.08.2019
Neizpildīti laika solījumi

Pēc 15 min.
Atkārtots zvans pēc pus h.
Pēc 15 min.
Atkārtots zvans pēc pus h.
Nekas nav pieejams.

T Tapirs 01.11.2019

Arī vēlos pateikt- Paldies - Baltic Taxi taxi busiņa vadītājam Vilnim, kurš mani veda no Lidostas uz centru vakar pievakarē. Ideāls taxists, brauca labi un droši.