www.sudzibas.lv Baltic Nails Studio Nepiekrītu nevienai no sūdzībām

Baltic Nails Studio - Nepiekrītu nevienai no sūdzībām

Šis ir mans mīļākais skaistumkopšanas salons. Profesionalitāte, laipnība, komforts – ir tiešām lieliski! Mani sajūsmina lielā pretimnākšana, kad jāiekļaujas laika ierobežojumos. Īpaši liels paldies, kad man procedūras sākās pirms salons oficiāli vērās. Brīnišķīgi! Sajūsmina arī tas, ka var tikt pie pierakstiem bez ilgām gaidīšanām, tātad ir pietiekoši strādājoši meistari, kuri veic izcilu darbu. Liels paldies un atzinība! Man patīk viss!

S Sheilo 19.11.2008

Piekrītu par šo salonu, tur jūtams, ka salonā vēlas radīt prieku klientam – gan ar dažādām akcijām...gan - pat ar skaistu tējas krūzi... nav garlaicīgi, jo salons nestāv uz vietas. Vienmēr kaut kas jauns - vai pārmaiņas interjerā, vai jauns televizors vai atkal atpakaļ ir laipnā administratorīte Iveta.
Jūtos tur gaidīta. Paldies! un tā turpināt!

D dita 20.11.2008

Hahahah ...:)) Tikai pajautaajiet taam savaam manikiiriiteem, kaada ir pasu saimnieku attieksme pret salona meistariiteem ...:)

T tania 20.11.2008

Jā jā un palūdziet VID un DI, lai pārbauda vai tiek maksāti nodokļi, sisti čeki, apmaksāti atvaļinājumi un slimības naudas...

R Rita 21.11.2008

Tur viena administrātore, toč ir pustraka!!

M mhm 22.11.2008

Andra, jauki, ka neesi minējusi neko par labu kvalitāti, jo šajā salonā tādas nav. :)

L Laura 29.11.2008

nav jau jega lugt VID, lai kaut ko parbauda, jo visi tur ir uzpirkti, bet nu gan jau sis kantorits dabus pec nopelniem.
to jau var tagad redzet, ka klientu paliek ar vien mazak un mazak, jo attieksme un kvalitate nekada - ZEL!!!

L Līga 30.11.2008

Šajā salonā izmantoju tikai kosmētiķes pakalpojumus - vaksāciju un skropstu krāsošanu, kur meistarīte Inese ir visos uzdevumu augstumos. Administrātores vinmēr atsaucīgas un čekus dod vienmēr.

Manikīru šajā salonā neizmantoju, jo tur ir pamatīgs konveijieris, meitenes pat gribot nevar uztaisīt kvalitatīvu klasisko manikīru atvēlētajā laikā, bet cik ir redzēts citos salonos ar vārdu, tā ir ļoti daudzās vietās un nemetīšu akmeni BalticNailiem dēļ tā, kas notiek skaistumkopšanas sfērā kopumā.

K Kristīne 04.03.2009

Jā...dīvaini gan...kapēc var tikt bez pierakstiem...???

E Endija 04.03.2009

Tu domā, ka krīzes laikā visi baigi liks gēla nadus un apmeklēs kosmetologus?

I Ieva 26.12.2009

Es šajā salonā diezgan bieši taisu procedūras, vienīgais kas man nepatīk ir tas ka meistares kas taisa manikīru ir krievenes, un praktiski neko nesaprot latviski, un nerunā ar manis latviski, tas pēdējo reizi man ļooti aizkaitināja!

D Diaana 02.02.2010

Nu jaaa, salona iipashniecei patiik rakstiit par savu saloninju labas lietinjas! Ha, haaaaaaaaaaaa! Kauut kaads sviests! Tak ne meistaru normaalu, ne kvalitaates.

L Liene 02.02.2010

es shai salonaa uzliku sev nadzinjus. Un man peec nedeeljas vinji visi nokrita.
Apkalposhana drausmiiga, attieksme pretiiga.
Un nagu dizaina izveele nabadziiga..
Meesls ne salons.

L Liene 02.02.2010

Un to pirmo tekstu augshaa laikam ir rakstiijusi salona iipashniece. Ja ne iipashniece, tad kaads salona darbinieks. Veiksmi jums darbaa.
aaa, un shii majaslapa saucaas sudzibas.lv nevis komplimenti.lv
Kaza ir taa kas uzrakstiija pirmo labo tekstu par sho kompaaniju. Izlasiet no sakuma majaslapas nosaukumu, un tad domaajiet ko rakstiit. Atgaadinaashu jums W W W . S U D Z I B A S . L V

E Elfene 02.02.2010

Pirms pāris gadiem šai salonā izgāju vienas dienas manikīru kursus. Sākumā biju priecīga tos atradusi, jo, lai kā izmeklējos, nevienā citā firmā Rīgā šādus - īsos, eksrpess kursus atrast nevarēju. Bet nu kad ar savu modeli norādītajā dienā un laikā aizgāju, jutos vīlusies. - Meistare-skolotāja kavējās, kad ieradās, sagatavots nekas nebija - nedz pati sagatavojusies, jo pēdējā brīdī esot palūgta aizvietot īsto, kas nevarējusi ierasties, nedz materiāli sagatavoti, ar kuriem strādāt; šaurība drausmīgākā, iekārtas un iekārtojums izskatījās nolietos, netīrs, lēts. Procesa laikā pārējās kolēģes, kas tobrīd nebija ne ar ko aizņemtas, turpat blakus skaļi tarkšķēja savā starpā un lūrēja uz mums, lai gan palīdzēt mūsu meistarei (šķiet viņa bija no šīs firmas cita salona) atrast kārtējo nepieciešamo lietu viņu bardakā i negrasījās... Pēc pāris nedēļām mana draudzene, neskatoties uz maniem neitrāli negatīvajiem ieteikumiem, pierakstījās uz gēla nagu profilaksi. Pirmajā dienā viņa bija ļoti priecīga, jo gan tikusi jau vēlamajā (aiznākošajā) dienā un laikā, cena bijusi bišku zemāka kā citur, krāsu izvēle lielāka, process ātrāks. Bet kad vēl pēc dienas, divām viņai sāka krist nost viens nags pēc otra, tad gan sāka "slavēt" šo salonu citiem vārdiem.
Īsumā - neiesaku. Ir daudz labākas vietas un meistari.

I inga 02.02.2010

Es šo salonu neslavētu.Starp citu, krievuškas strādā labi, bet mūsu latviešu zeltenes-haltūrē un neklasās, ko klijents saka par savām vēlmēm attiecīgi uz nadziņiem.

L Lillita 02.02.2010

nu nagu kvalitaate tur garam, tapat ka visi tie Angel geeli, jo tadu vispar nav, pashi saperk sveramos un tad nu reklamee kko. Ilva neiejutigs briesmonis salona ir .