Baltic Logistic Solutions - Šoferis-ekspeditors

Ja vēlaties tikt paverdzināti un apvienot vismaz četrus amatus kopā, tad nekādā gadījumā neejiet strādāt par šoferi-ekspeditoru Sia " Bls". Ja nu tomēr izlemsiet strādāt šajā lietuviešu kantorī, tad rēķināties ar to, ka jūs būsiet gan šoferis, gan krāvējs, gan grāmatvedis, gan lietvedis-ģeogrāfs, gan veikalu un točku taras un palešu savācējs, kuru nodosiet atsevišķi šajā kantorī pēc reisa stingri zem paraksta. Šajā vergu kantorī ir regulāra šoferu rotācija un katastrofāls trūkums, bet prece taču tāpat ir jāizvadā pa visneiedomājamākajam točkām un veikaliem, tāpēc ir jārēķinās katram šoferim ar papildus slodzi +5-10 klienti. Ja vēlaties braukt ar nojātām scania mašīnām un skraidīt ar 10 gurķu burkām un 8 kiti-kat paciņām pa ielu, meklējot točku un tad 10. - 15 minūtes pārskaitīt kiti-kat paciņas tad šī ir jūsu īstā vieta. Grāmatveža amts izpaužas šajā kantorī ar nenormālu pavadzīmju daudzumu, šķirošanu, ar pilnīgi nevajadzīgu un birokrātisku atskaišu rakstīšanu katru dienu, tai skaitā mēneša beigās vienmēr atcerēsies kādu nenodotu taras lietu, paleti vai smirdīgu kasti par kuru jums būs jāsamaksā no savas algas. Tirdzniecības aģentiem vai loģistiem šajā kantorī neinteresē kādā veidā jūs ar smago scania vai renault piebrauksiet grūti pieejamās vietās pie klienta un nodosiet preci... Ja nesanāk... Tad stiep rokās. Tas ir kantoris leišu gaumē un stilā... Neejiet tur strādāt... Tur ir reāls vājprāts visā sistēmā...

D

C CastorTroy 14.03.2017

Nu johaidī ... kārtējais šoferis-ekspeditors,kurš sūdzas par elementāru darba pienākumu pildīšanu.
Ko tu gribēji kad pieteicies tādam amatam? Ka Tev līdzi braukās krāvēji? Vai veikali mums atrodas "viegli pieejamās vietās". Vai Tev uzreiz uzticēs jauno šī gada izlaiduma auto? Par birokrātiskām atskaitēm sūdzies VIDā vai darba inspekcijā.Tas nav vajadzīgs tavam darba dēvējam,bet gan jau viņš tālāk kaut kam atskaitās? Vai tu arī gribēji lai tev līdz brauc sekretāre kura šķiros '" nenormālu pavadzīmju daudzumu". Tas viss ir tavi pienākumi, iekraut preci, piegādāt un izkraut, dabūt parakstītus dokumentus un paņemt atpakaļ taru... Vai tu cerēji ka sēdēsi pie stūres un tev apkārt visi skraidīs?

J Jehoo 25.10.2020

Strādāju bls 8 mēnešus, alga ap 1300(uz rokas), scania nav jauna, bet laba, lietoju tikai es, ko prasa to darbu daru, pakaļā nevienam nelienu un sev uz galvas kāpt neļauju, izdaru darbu esmu brīvs
Kantoris liels tāpēc jaunajiem iespaids ka visiem viss pofig
Es savu vietu esmu atradis un strādāju, jaa darbs smags,bet alga kontā katru mēnesi viena datuma.