Baltic Logistic Solutions - Bred ne firma

Neiesaku pilnībā nevienam te nākt strādāt, lai pa pipelēm aiziet tā noliktava.
Uz naudām uzmet katru mēnesi, cilvēki neapmierināti. Strādā katru dienu virsstundas, bet saņem minimāli vairāk par solīto ar visām virsstundām un dubultajām svētku dienām.
Avansam piesakies, bet to pat neizmaksā.
Lieka veselības čakarēšana, it īpaši nakts maiņās.
Jo vairāk te žurkosi, jo vairāk pelnīsi. Nevienu priekšniecībā neinteresē to cik fiziski tu strādā un cik daudz padarīsi kopā pa nakti, te skatās tikai uz rindiņām, un pēc tā arī izvērtē cik labs un vērtīgsdarbinieks esi, bet tur ne visās nodaļās maksā par salasīto rindiņu skaitu.
Pilnībā nevienam neiesaku šo firmu. Skatos,ka no 2016.gada cilvēki tiek te čakarēti.
Te liek sodus par katru sīkāko pārkāpumu. Tikai nelaimīgas sejas redzēsiet šajā uzņēmumā, it īpaši algas dienās.
Vēlu jums atrast labāku darbu, nekā šajā un piselētāju kantorī.
Kad zvani un interesējie par algām tad grāmatvede vai nu neceļ telefonu, vai viņas atbilde ir vienkārša - (es nezinu) un nomet telefonu. Pēc tam vairs nevar sazvanīt, jo neceļ telefonu.

27.07.2020

Z

P prieks 27.07.2020

kā citiem? vai arī citie neiesaka te strādāt?

S Simona Freimane 09.08.2020

Žetons par "lai aiziet pa pipelēm"!