www.sudzibas.lv Baltic Logistic Solutions Meli, afērisms un izmantošana

Baltic Logistic Solutions - Meli, afērisms un izmantošana

Šī ir nelietīga firma, kura pat nav spējīga atbildēt uz cilvēka nosūtīto CV. Viņi tik ieliek savus n-tos sludinājumus, bet ne uz vienu CV tā arī neatbild, bet ja arī atbild, tad pārrunās blonda kaza, kas šīs parrunas izvada cilvēku pazemo tā, ka Tu tur sēžot domā, kā ātrāk tikt ārā no šīs miskastes. Šeit cilvēki tiek nokalpināti līdz maksimumam, liek strādāt virsstundas par kurām nemaksā. Šeit nerēķinās ar cilvēka veselību. Šajā firmā cilvēkus uzskata par vergiem. Šī lietuviešu firma cilvēkus uzskata par lopiem kurus var izkalpināt kā vien var. Cilvēki, kas šeit strādā klusē, jo ja kaut ko teiktu tiktu izmesti uz ielas kā suņi. Šeit tikai cilvēku pazemo un pazemo NEKAD, NEKAD nevienam neiesaku iet strādāt uz šo lopu kūti.

C casandra05 12.08.2016

BLS = Sanitex, kur ir tieši tāda pati ''jautrība'' neiesaku nevienam sevis cienošam cilvēkam uz šiem kantoriem pat sūtīt CV!