LV RU
www.sudzibas.lv Baltic Logistic Solutions ĻOTI slikta attieksme no darba devēja

Baltic Logistic Solutions - ĻOTI slikta attieksme no darba devēja

Sveiki!
Tad nu lūk.
Sāksim pēc kārtas. Vēršos pie jums potenciālie BLS darbinieki, ja gribat šeit nākt strādāt aizmirstat par privāto dzīvi jums būs jāstrādā visu laiku, jo nav konkurēta darba grafika plusā tam visam, ja paliec strādāt virsstundas saņem mazāk nekā nostrādāt ierastās 160 stundas, kas ir paredzēt pēc darba likumdošanas. Tā pat aizmirstat par svētku dienām Intervija saka ko citu, bet realitāte notiek pa visam, kas cits.
Tālāk vēršos pie vadības.
Ilona, atvainojiet piedodiet, bet viņa no vadīšanas saprot tik daudz cik kurpnieks no aviācijas.
Jums tas liekas ētiski ka viņa, kā augstu stāvošs vadītājs publiski kaunina, nomelno, apsmej, pazemo kādu no darbiniekiem visu citu darbinieku klātbūtnē.
Ja arī ir radusies kāda situācija pasauc šo darbinieku atsevišķi izrunājies, kā cilvēks pastāsti, kas ir nekorekti, ko vajadzētu darīt utt. Tā rīkotos vadītājs nevis, kā viņa māk tikai bļaut un patiesība, kāpēc, tad sanāk šī bļaušana jo viņa nepakustinās ne pirkstiņu lai apmācīt darbiniekus un nogrūž šo jauno citiem darbiniekiem, kam pašiem ir pilnas rokas ar darbiem, neviens jaunais darbinieks nekad neko nesapratīs un nestrādās ja būs šāda attieksme
Tālāk labā roka Ļuba es atvainojos, bet, kas ir tā ieziepējusies Ilonai abas visu dienu kā vista ar gaili viens otrai staigā pakaļ neko nedara un vakaros paliek uz virsstundām, tāpēc, ka daudz darbu.
Beigu daļa iesaku pārbaudīt šo dāmu somas, jo tas, kas tiek iznests ārā no noliktavas uz mājam arī nav labi, ja tu strādā uzņēmuma zodz, tad neesi lojāls uzņēmumam plusā ja tu to zini un neziņo vadībai par to. Sīkāk par to, jau varat pajautāt viņām pašām, kas ir tās lietas.

B

Komentāri (5)

I Ilоnа 22.03.2018

A pa purnu bļe?

B BLS dabiniece 23.03.2018

Labdien!

Mnauprāt,Ilona ir ļoti laba vadītāja :))
Vienmēr palīdz un atbild uz jautājumiem.
Publika aizvainošanu neesmu novērojusi.Un nosaukt par zagli?
Vai šī ir kāda apmelnošanas kampaņa?

D Darninieks1 23.03.2018

Nu izklausā ka kāds ir baigi trakoti aizvainots ja šādi var rakstīt. Un ja raksta anonīmi, tātad vēl strādā :) Ar tādu naidu uz darbu nākt nevar. Ja nepatīk, ir jāiet prom un jāmeklē labāka vadība. Vai tiešām šāds murgs sagādā baudu? Un starpcitu, mieru tauta, par to zagšanu ir tikai pielikts specefektiem, lai izskatītos piepušķotāks. Lai apvainotu cilvēku zagšanā, ir jābūt pierādījumiem un pamatojumam. Ilona ir ļoti laba vadītāja. Ir stingra, kad vajag būt stingrai, bet ceļās un krīt par mums. Un par algu es nevienu dienu nesūdzos, jo ir ļoti labas algas. Tāda sajūta ka tas cilvēks strādā kādā slepenā BLS pagrabā :D Tikai tāpēc ka kādai lapsai ir uzkāpts uz varžacīm, nenozīmē ka ir šādi jārīkojas, bet acīmredzot cilvēkam palika vieglāk. Dzīve ir skarba, vienu dienu esi lejā un otrā dienā esi jau augšā, svarīgi vai vari piecelties un iet tālāk ar paceltu galvu. Jebkurā gadījumā viss kaut kad nāk atpakaļ ;)
Mīļā ļaundare/ļaundari, sagatavo baltu lapu un pildspalvu, mans ieteikums.

B BLS darbiniece 25.03.2018

Ulla lā kas te ir sarakstīts:)kādam nereāli sakāpis :) Ilona,silti iesaku uzsākt civilprocesu par neslavas celšanu un goda aizskaršanu,kā to nosaka 157.pants.Pirmais,kur nošauts pavisam greizi,tā ir bļaušana.Gribētos kaut vienu reizi redzēt un dzirdēt:)Otrais,klaja apvainošana par zagšanu. Trešais,par viltus profila izveidošanu , it kā no Tavas puses ir nācis rupjš komentārs. Dari to,lai uzzinām mūsu jauko ,skaudīgo kolēģiti")

G Giriks 21.05.2018

Ilončiks un Ļuba būs arī atstājušas savu komentāru šajā saitā...tad bu vismaz zinās,ko viens otrs darbinieks domā par šīm "vistām" ...:D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes